Nem vagyok boszorkány

I Am Not a Witch

2018.08.19 vertigo

Rungano Nyoni rendezőnő a semmiből robbant be ezzel a filmmel, és nagyon mély érzékenységről adott tanúbizonyságot, melyet meglepő magabiztossággal egészített ki. Piszkosul erős film, amit minél többeknek látniuk kéne!

2018.08.14 FunBoi

Talán egy kissé elvont a történet és az alapszituáció a filmben, de még így is nagyon felzaklató tudott lenni. Az pedig hihetetlen, hogy mennyit hozzáadott a film helyszíne és képi világa. Szerintem ez egy igazi mestermű.

2018.08.16 SunnyM

Wow, emelem kalapom a film előtt, elég komoly mondanivalója van, hiába játszódik a sztori Zambiában egy egészen más kultúrkörnyezetben, ma Magyarországon is nagyon sokat tud mondani, ráadásul nagyon is aktuális dolgokról. Kellemes meglepetés volt, ... Több

2018.08.10 Mantracz

Nem akarok eltántorítani senkit sem attól, hogy megnézze, de előre szólnék, hogy nem egy könnyű darab. A történetnek megvan a maga sajátos dinamikája, így biztos, hogy alaposan rá kell hangolódni a filmre, viszont, ha ez megvan, akkor egy igazán egyedi filmélményben lehet része az embernek. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!