Ideglelés

The Blair Witch Project

2017.08.28 T.Andras

Az első kézi kamerás film, amit életemben láttam. Akkortájt különösen megfogott ez a filmezési módszer, hiszen korábban nem sok hasonló megoldással találkozhattunk. Máig igazi klasszikus a műfajban.

2017.08.17 Zsuzsy

A film teljesíti a horror film kategória elvárásait. Borzongást vált ki, végig megfogó és izgalmas a cselekménye. Egy percet sem unatkoztam rajta, lekötött.

2016.10.06 niky86

Az első kézikamerával felvett film, amit láttam, ráadásul külön pozitívum, hogy minimális költségvetésből alkották meg, ugyanis ez nem látszódik a film színvonalán. Nagyon különleges élményt nyújt.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Az Ideglelés a legjobb minimális büdzséből készült film, amit valaha láttam. Le a kalappal a készítők előtt, nagyon valósághű horrort hoztak létre, az egyik legjobb a műfajában.

2017.02.25 Beuszi

Ma szemmel már biztosan nem tetszene annyira az Ideglelés, mint amennyire tetszett jó 10+ évvel korábban. Kategóriájában, műfajában úttörőnek számított, könnyen elhitette a nézővel, hogy amit látunk az maga a valóság.

2017.03.21 Péter

Műfaját tekintve igazi úttörő volt az Ideglelés, végigrettegtem az egész filmet, mikor először láttam. Kellően izgalmas és félelmetes. Nekem nagyon tetszett az alapkoncepció.

2016.12.14 Pappcsino

Nem tudom, milyen hatással lenne rám a film, ha most látnám, de fiatalabb koromban teljesen magával ragadott és lenyűgözött. Teljes át tudtam adni magamat a filmnek és elképzeltem, hogy valóság, amit látok.

2016.06.15 Panna

Számomra inkább fárasztó volt a film, mint ijesztő. Helyenként kifejezetten unalmasnak találtam, nem igazán jött be.

2015.03.26 Galway

Szilveszterkor néztük ezt a filmet kb háromkor. Hát a végére már eléggé féltünk.Nagyon idegesített a kézi kamerás megoldás, mert fájt tőle a fejem. Amúgy sztem kicsit unalmasra sikerült, meg kicsit sablonosra. Kb a film közepén kezdenek el ijesztgetn... Több

2015.03.31 tbandi1989

Ez egy műfajteremtő klasszikus! :) izgalmas, nem eltúlzott. Horrorok horrorja, aki ezt nem látta, de szereti a horrorokat, nem látott semmit!

2016.07.15 Timejja

Az amatőr kamerakezelés miatt vált kultusszá ez a film, sokan le is koppintották utána. Ennek ellenére mai szemmel egyáltalán nem nevezném borzongatónak, de egy kis esti kikapcsolódásnak elmegy.

2015.09.28 Ronin

Pontosan így kell filmet készíteni minimális költségvetésből. Nem sokkal a megjelenése után akkora kultusz alakult ki az Ideglelés körül, hogy csak kapkodtuk a fejünket, ki is vettük VHS-en, és egy házubuliban megnéztük haverokkal, csajokkal. Hát vol... Több

2015.01.26 ferdi95

Egy igazi hátborzongató film! az egyik első de legjobb footage film! Mindenkinek ajánlom iszonyatos az a légkör ami közben nyomasztja az embert és aznap tuti nem tud majd aludni!

2015.03.04 nitus2006

Amikor először láttam, több napig csak villannyal tudtam aludni. A mai napig kiráz tőle a hideg. Ha jól tudom ez volt az első horror ami dokumentumnak volt beállítva, és ez nekem nagyon tetszik. Több hétig agyaltam rajta h vajon van e valóságalapja a filmnek XD