Így jártam anyátokkal

How I Met Your Mother

2017.01.15 Gigi

A Jóbarátok után már nem voltam kíváncsi hasonló sorozatra, de egyszer belenéztem, és rájöttem, hogy bár jellegében hasonló, mégsem kell ez alapján leírni, mert nem koppintás, hanem önálló sorozat. Elkezdtem nézni, egy ideig lekötötte a figyelmem, aztán sajnos elkezdtem unni, így feladtam.

2016.08.04 VFTS

Jóbarátok feeling. Rengeteget lehet rajta nevetni. A végére azért már gyengült a sorozat és a befejezést nagyon elhúzták, de az oda vezető utat érdemes megnézni.

2019.01.04 szabomarc

A lezárása nagyon rossz volt, bár sejthető. Ezen kívül tetszett a sorozat a maga egyszerűségével együtt, ajánlani tudom kikapcsolódáshoz mindenkinek igazából.

2017.08.01 czigler.nora

Remekül indul, imádja az ember, nem bírja az ember abbahagyni. Aztán unalmas lesz, elcsépelt, vonatott, elhúzott... és tiszta Jóbarátok koppintás.. elmegy

2020.08.19 Kazydo

Bár való igaz, hogy az utolsó évad kicsit laposra sikerült, a vége sem a legtetszetősebb, de ez majdnem minden sorozatnál így van. De ettől eltekintve nagyon humoros, olykor érzelmekre ható, laza kis sorozat, ami egy fárasztó munkanap után pont megfe... Több

2015.05.06 Mate

Rémes sorozat, tele lapos, kiszámítható poénokkal és sablonos szereplőkkel. Tényleg nem értem miért szeretik annyian.

2020.02.21 Spidey

Nagyon jó sorozat mindig szétnevettük rajta magunkat amikor a comedy centralon bele botlunk Nagyon jó színészek és nagyon jó forgatókönyvek minden egyes részben, nekem még a záró epizód is nagyon tetszett pedig azt sokan bírálták. Barney a kedvencem de ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

2016.10.01 Evcsi95

A helyzet eléggé tipikus, nem nagyon lepődhet meg, aki belenéz. A banda jó, de néha már túlzottan vicces akar lenni. Sok évadot megélt, de csak húzták, mint a rétestésztát.

2016.04.28 Bogi

Az elsők között volt a sorozataimban nagyon sokáig. Talán ez volt a második sorozat amit elkezdtem nézni hétről hétre folyamatosan. Valahogy feldobja az embert mindig a baromkodásaival:D:) Ted és persze Lily karakterei a kedvencem, de Barney talán a legviccesebb. Neki szurkoltam végig hogy megtalálja a szerelemet és lám... :)

2015.06.23 padfoot8925

Elsősorban a történet. Az nagyon el lett találva. Nem a megszokott stílusban zajlik az egész. Aztán ezt megfűszerezték jó sok poénnal. Igaz vannak laposabbak is de az mindig akad. Ezt leszámítva nagyon mulatságos és szórakoztató sorozat. A színészek karakterei pedig imádnivalóak. Az egyik nagy kedvencem.

2015.06.05 Mr. Z

A legkedvencebb vígjáték sorozatom. Szórakoztató és nagyon vicces. Persze akadnak laposabb poénok és részek de hát hol nem akad ilyen hosszú sorozatnál? Nekem nagyon tetszett és a vége is egész frappáns és fordulatos.

2017.02.26 Hercegno

Fergetes sorozat, annyira jó, annyira el van találva az egész. Remek színészeket választottak ki a megfelelő szerepekre. A poénok is szenzációsak, nagyon egyben van ez az egész.

2015.05.23 titra

Szórakoztató sorozat szerethető karakterekkel, ötletes alapsztorival. Türelmetleneknek szólni kell, hogy ne várják túl korán a csajt, mert a címével ellentétben nem róla szól a történet. Elég amerikai a sztori, olyannyira, hogy többször amolyan oktat... Több

2016.11.15 Manfred

Laza, könnyed vígjáték. Szórakoztató és aktív, leköti a nézőt, nem rossz a humora sem. A színészek jól alakítanak, kategóriájában jó film. Érdemes megnézni!