Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2016.04.27 angel001

Nagyon aranyos animációs mese, barátságról,szeretetrő, hűségről.Előítélet nélküli gyerekekről, mogorva konok apáról, aki persze megenyhül a mese végére, és belátja hogy az erő nem minden, a vikingekben is érző szív dobog, csak elő kell csalogatni:)

2019.05.18 Zsolti01

Jó film volt, sokszor megnéztem, és nem lehet megunni. A világ amit felépít nagyon jó, hangulatos. Gyerekeknek és felnőtteknek is bátran ajánlom ezt a filmet.

2017.09.28 Bibabac

Felnőttként is imádom ezt a filmet. Egyedi történet, egyedi világ, érdekes karakterek, és mondanivalóban sem szenved hiányt, még ha ez az apróságok előtt rejtve is marad.

2016.10.02 Lost Silver Book

10/10 nálam, a rangsorban is a legelsők között a helye. Örök és maradandó darab. A gyerekek imádják, jómagam is szeretem. Gyönyörű képi világával önmagában elvarázsolja a nézőt, de emellett tele van humorral és fordulatokkal a mese. Eredetileg komora... Több

2017.10.22 veresszsoltika

Nem voltak annyira aranyosak a karakterei, mint a többi animációs társfilmekben. Egyszer meg lehet nézni, de igazán nem fogott meg. A történet átlagos.

2016.04.11 BallEr

Ettől a filmtől azért én személy szerint sokkal többet vártam volna. Esélyes, hogy emiatt nem érte el a kellő hatást film, de nekem akkor sem ütötte meg azt, amit szerettem volna látni.

2016.04.25 ukla

Ez egy nagyon aranyos mese ami arról szól, hogy a legnagyobb ellenségekből is lehet egy igazi barátság.Szépen kidolgozott dráma.A sárkányok rengeteg sok fajtája nagyon részletesre sikerült.Főleg Fogas aki annyira édesre sikerült, hogy mikor nézed a s... Több

2015.06.03 Skarsh

Az Így neveld a sárkányodat szerintem egy nagyon aranyos rajzfilm. Tele van mondanivalóval, játékos és vidám jelenettel. Többször nézős film elképesztő látványvilággal, és kifejezetten jó szinkronhangokkal.

2019.01.18 tooker

Szerintem egy aranyos mese, de mégis több annál, mert tanulságos, szerethető figurákkal . Nagyon tetszettek a párbeszédek, a képi hatások és az aláfestő zene.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon tetszett nekem is ez az animációs mese. Érzelmes, akciódús és reményt ad a kicsit furcsa, kívülálló tiniknek, fiataloknak, hogy nem maradnak mindig egyedül, legyenek bátran önmaguk és hogy a kis kedvencekkel teljesebb az élet. Nincs ennél jobb animációs film hasonló témában.

2015.06.21 neeta92

Sikerült egy igazán fantáziadús animációs filmet alkotniuk. Ki ne szeretné a sárkányokat? Ez a mese olyan volt ami mindent megadott. Volt benne kellő akció és humor a megfelelő mennyiségben. Kortalan animáció.

2015.06.30 BuBu

Egyik kedvenc animációs filmem! Nagyon izgalmas és szórakoztató lett és még egy kis mondanivalót is belesűrítettek. A karakterek nagyon aranyosak lettek!

2015.05.07 bambula

Hát ez a sárkány ez mi. Nem sárkány ez hanem macska-kutya keverék. Ez az egyetlen bajom a mesével, szép, szép, de nem sárkányos. És szinte az összes karakter ütődött. Persze ettől viccesek szóval nem mínusz pontnak számít. A második része sokkal jobb volt.

2016.07.22 Igob1

Aranyos vicces kedves történet és izgalmas hogy újra adaptáltak egy szörnyes, sárkányos mesét. Belevalóak voltak az írók, a készítők az biztos. Animáció létére nagyon egyedig és részletes. Már már élethű. A mozgások nagyon részletesen ki vannak építve. Gyönyörű minden ízében.