Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2015.06.08 veszi.peter

Ahogy a 2. rész, úgy természetesen ez is nagyon jó lett, talán egy hajszálnyival még ez jobb is. Aranyosak a sárkányos, szerethetőek, a főhősünk is nagyon jó, könnyű vele azonosulni.

2015.11.18 Regi82

Szépen összerakott bájos animációs film. Még annak ellenére,hogy nem vagyok gyerek érdekelt és sajnáltam a kis sárkányt. Olyan kis aranyos figura lett,jól megrajzolták. Élvezhető!

2016.07.30 Kardos

Varázslatos egy animácós filmre sikerült ez. Tökéletes vikinges hétvégi kis kikapcsolódást nyújt. A sárkányokat nagyon jól kigondolták. Mindegyik fajta egy külön személyiség, melyet kiegészít az eredeti képességük. Olyanok lettek végül a mesében mint a kismacskák.

2016.07.26 Karolyka

Nagyon szeretem ezt a mesét és minden nemű folytatását is. Izgalmas és nagyon szép történet. A látvány és a történet eredetisége magáért beszél. Szerintem mindenki látta már, de aki még nem annak szívesen teljes szívből ajánlom, mert ritka szép mese szerelemmel szőve.

2015.11.11 gihera81

Pontosan azt adja, amit el is lehet tőle várni. Erősen megcsap bennünket a klasszikus Disney mesék hangulata (bár ez most példának okáért DreamWorks termék), másrészt nagyszerű a cselekmény, még ha tudjuk is előre, nagyjából mi lesz a vége, harmadrés... Több

2015.12.28 Luxury

A történet is mesés, a grafika és hang is kiemelkedő, és szívet melengető, tehát egy szuper mese. Igazi családi mese, amely megmutatja, hogy a szeretet mire képes

2017.01.07 vesztingerkitti

Nekem a benne szereplő figurák nem annyira tetszettek, nem igazán jött át a történet sem. Mondanivalója nem egyértelmű, és a gyerekeknek szerintem nehezen érthető, felnőtteknek pedig nem túl érdekfeszítő. Lapos, unalmas történet.

Ez egy nagyszerűen sikerült animációs film, nagyon kedves, játékos karakterekkel, a sárkányok nagyszerűen lettek animálva, a karakterük egyedi, érdemes megnézni, nagyon sok a tanulságos jelenet.

2015.06.15 AESB

Egyik kedvenc animációs filmem! Hihetetlenül izgalmas és kalandos! Nagyon jók a karakterek, a látványvilág kiváló. Nagyszerű alkotás, nem tudok róla negatívumot írni!

2015.12.29 sepsiklaudia

nagyon jó! Igazán izgalmas, nagyon jól animált, remek karakterek és igazán jól mutatja meg ahogy a gyerek próbál megfelelni, igazán igazi

2015.05.29 *bella

A mai mesék egyik legjobbja. Az elragadó történet mellett sok tanulságot is levonhatunk belőle. Nagy kedvenc mind a két rész!

2019.02.09 Kyuuseishu

Nagyon megindító kis történet, habár sok meglepő fordulat nincs benne, a látványt és az érzelmi vonalat szépen odatették. A karakterek is tipikusak, de jól eltaláltak. Főleg 3D-ben ajánlott!

2015.09.12 Meeroz21

Az egész történet szuper úgy ahogy van. A filmben lévő zenék nagyon el lettek találva így ez meg is adja az egész film hangulatát. Pusztán ajánlani tudom mivel én magam is jól szórakoztam rajta.

2015.05.29 zoll-e89

Vikingek és sárkányok. Mi kell még? Egy imádnivaló mese. Ez az a fajta mese amit mindenképpen megéri megnézni kortól függetlenül. A főszereplő sárkány nagyon el lett találva. Egy kellemes lazulós délutánra tökéletes kikapcsolódást biztosít.