Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2016.08.08 tvmérnök

Nem gondoltam ,hogy sárkányokról tudnak ilyen jó mesét csinálni. De sikerült- Hablaty és Fogatlan történe különleges és fordulatos. Telis-teli humorral ,kalanddal és izgalommal. Emellett a grafika sem utolsó.

2017.05.30 szkodvig

Barátnőmmel láttam és nagyon megszerettem ezt a mesét,pedig eleinte ágáltam ellene. Azon nem csalódtam,sőt!!:) A második részét még sajnos nem láttam,mielőbb pótolom majd.

2016.02.09 norbi0102

Nos itt mindent összevetve nem történet maradandó alkotás. Egy unalmas délutánra éppen elmegy érzést ad. De ennyi. Mindazonáltal ilyen is belefér néha. Egyszer mindenképp meglehet nézni.

2017.02.01 Hedy0809

Az egyik kedvencem lett! Hihetetlen cuki lett a sárkány,annyira bájos és vidám az egész,h muszáj nézni. :) A mondanivaló nem marad el,de varázslatos az egész film!

2018.03.19 Rendszergizda

Nagyon tetszett igazán nagyszerű és aranyos mese. Jó történet, maradandó karakterek és remek animáció tökéletes kompozíciója! Mindenkinek tudom ajánlani!

2017.06.02 Plisetsky

Az egész film tökéletes volt úgy ahogy van. A szori érdekes, a szereplők jól kidolgozottak, Hablaty tényleg a tibikus "kívülálló", más gondolkodású személy, aki nem ért szót a barbár vingekkel. Fogatlan egyszerűen szörnyen aranyos volt. Imádtam az el... Több

2015.06.30 padfoot8925

Nem gondoltam, hogy ennyire jó mese, egyszerre megható, szórakozató. Kifejezetten aranyos a sárkány karaktere és az egész történet szívmelengető. BEST! Többször nézős.

2017.02.19 clay00

Azt hittem egy újabb bőrt húznak le a sárkányos sztorikról, de kellemesen csalódtam. Vicces, kalandos, humoros és még felnőttként is oda tudott szegezni a képernyőre. Maximális pont jár neki!

2016.04.26 mrfaktor

A két így neveld film közül a jobban sikerült darab szerintem. Nagyon aranyosan mutatja be a sárkány-viking barátság létrejöttét, és az egész filmnek szép a mondanivalója, a filmzenéje pedig az utóbbi idők egyik legjobbja számomra.

2015.06.15 smith

Nehezen tudtam elképzelni hogy sárkányokról lehet aranyos mesét készíteni, de az alkotóknak ez sikerült. Abszolút profi produkció lett, nem szűkölködik a látványelemekben. E mellett kedves a történet, és sok helyen nevetni is lehet rajta. Nagyon tetszett.

2016.12.10 fazekasanett92

Ennek a filmnek nagyobb volt a beharangozója mint amennyit valójában ér. Nem fogott meg igazán , nem voltak annyira szerethető a karakterei és kicsit sablonos megéreztem sok jelenetét.

2015.07.14 prongs2001

Ha van olyan film, amire azt tudom mondani, hogy nagyon nem tetszett akkor itt van egy. Leginkább a történet volt az, ami nagyon nem tetszett a többi még talán rendben is lett volna ez azonban elrontotta a szórakozásom.

2015.04.24 adibandii

Egy nagyon aranyos,vicces,kalandos film,aminek különösen a vége tetszett.Imádom fogatlan és hablaty barátságát,imádom Hablaty apjának a nevét "Pléhpofa" :D megunhatatlan film

2018.03.30 NRD

A történet egyedi, kreatív, izgalmas és humoros. Egy direkt gyerekeknek szóló sárkányos mesefilm. A főszereplő nem a legmenőbb, legerősebb, hanem egy gyenge, karakteres és jószívű fiú, amivel kiemelkedik a többi mesétől.