Inhumans - Embertelenek

Sonya Balmores Chung
Sonya Balmores Chung
Eme Ikwuakor
Mike Moh

A Marvel filmes univerzumában játszódó új televíziós sorozat első két része, melyeket IMAX-kamerákkal forgattak. Hősei egy katonai hatalomátvételt követően Hawaiion találnak menedéket, ahol magukat és a világot is meg kell… Több

Premier (HU): 2017.08.31. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2022.08.28 Robinson76

A kutya aki minden(ki)t visz

Főhőseink a Holdon élnek egy titkos birodalomban. A szervezetükben mutáns gének találhatóak, melyek felnőtté válásukkor kiteljesednek és egyedi képességgel ruházzák fel őket. Egyes esetekben viszont ez elmaradhat, mint ahogy az egyik főszereplő esetében is. Maximust azonban ez nem tartja vissza a puccstól, mely következtében az uralkodó pár és hűséges követőik a Földre kénytelenek menekülni... Nos ez nem túl eredeti ötlet, és sajnos a megvalósítás is csak középszerűnek hat. Egyetlen szereplőt sem tudtam igazán megkedvelni, és a történet sem ragadott magával, ezért még időben elengedtem. Egyedül az óriás kutya fog hiányozni, ő az aki mindent visz!

2018.02.21 indingo

Én több évadot nem jósolok neki, pedig volna potenciál a történetben. Már az első részben a Maszk külsejű pali rohangálása nevetséges volt, meg ez az óriás kutya is elég bénácska.

2019.09.29 Ms. Akárki

Nagyon vártam ezt a feldolgozást , de sajnos csalódnom kellet ebben a soriban. Ritka amikor ennyire el tudnak baltázni egy képregényfeldolgozást. Pedig a karakterek miatt bőven lett volna potenciál, de még a szimpatikus szereplőket, akikkel a néző kötődhetett volna azokat is lebutították... Kár megnézni szerintem.

2018.03.30 Bazzzsi

Olyan volt mintha a 90-es években készült volna a sorozat. A jelmezek, a maszkok kicsit nevetségesek voltak. Meg a én a tesó karaktere, akink a keze mindenhova elér.

2021.04.28 Erika Czeglédi

Hát nem nagyon fogott meg, a történet, szereplők középszerűek.

A film összbevétele 2 852 282 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 408 635 forintot termelt. A hazai mozik összesen 806 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a harmadik Marvel sorozat, melyet az ABC sugároz. Szerző: hp

Az eredeti tervek szerint az Embertelenek mozifilm lett volna, sőt, a Marvel korábban már a premierdátumot is kitűzte. Szerző: hp

Az Embertelenek a Marvel tévés és filmen univerzumában a S.H.I.E.L.D. ügynökei című sorozatban mutatkoztak be. Szerző: hp

Az Inhumans eredetileg a Marvel mozis univerzumának harmadik fázisának része lett volna, de a stúdió végül úgy döntött, inkább a televíziók képernyőin adaptálják a képregényt. Szerző: hp

(2017. 09. 04.)
Az akciók esetlenek, a drámai jelenetek komikusan bénák, a színészektől közül a Trónok harcából ismerős Iwan Rheon kivételével emlékezetes alakítást nem láthatunk, és félszemmel figyelve is lépten-nyomon logikai bukfencekbe futunk bele. A Marvel háza táján maradva is jó pár minőségi szériából csemegézhetünk, így egy okot sem nagyon tudnék mondani, ... Több
Carter ügynök
2015