Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Marvel filmes univerzumában játszódó új televíziós sorozat első két része, melyeket IMAX-kamerákkal forgattak. Hősei egy katonai hatalomátvételt követően Hawaiion találnak menedéket, ahol magukat és a világot is meg kell védeniük.

2017. 09. 03. 04:44

Én nagyon vártam ezt a sorozatot, de sajnos csalódott vagyok. Az Avengers-el szemben egyszerre kapunk meg szinte minden karaktert és így egy kicsit összecsapott a jellemrajzuk. Nem annyira látjuk a motivációjukat. Bár vizuális szempontból szerintem határozottan szép lett az Inhumans, mégis valahogy érthetetlen számomra, ebben miért fektettek ennyi energiát mégis.

2017. 09. 01. 06:17

Szerintem ez egész jó lett, legalábbis nem annyira pocsék, mint ahogy azt nagyon sokan leírták a neten. Ami számomra nagyon is kellemes meglepetés, hogy egyszerűen nem próbál idétlen humorral jópofizni a sorozat. Szerintem érdemes megnézni és követni, mivel egészen tartalmas szórakozást tud nyújtani.

Eme Ikwuakor
Sonya Balmores Chung
Sonya Balmores Chung
Eme Ikwuakor
Ellen Woglom
Mike Moh

Ez a harmadik Marvel sorozat, melyet az ABC sugároz.

Az eredeti tervek szerint az Embertelenek mozifilm lett volna, sőt, a Marvel korábban már a premierdátumot is kitűzte.

Az Embertelenek a Marvel tévés és filmen univerzumában a S.H.I.E.L.D. ügynökei című sorozatban mutatkoztak be.

Movieaddicts: Inhumans - Embertelenek
Az akciók esetlenek, a drámai jelenetek komikusan bénák, a színészektől közül a Trónok harcából ismerős Iwan Rheon kivételével emlékezetes alakítást nem láthatunk, és félszemmel figyelve is lépten-nyomon logikai bukfencekbe futunk bele. A Marvel háza táján maradva is jó pár minőségi szériából csemegézhetünk, így egy okot sem nagyon tudnék mondani, miért is lenne érdemes belekezdeni pont az Inhumans-ba.