Insidious: A gonosz lélek

Insidious: Chapter 3

2024.02.08 SzimikeésBéci

Kissé féltünk a harmadik résztől, nehogy csalódnunk kelljen a filmben, de szerencsére tartotta a színvonalat, amit korábban megszokhattunk. Akad jócskán itt is félelmet keltő jelenet.

2020.10.19 harnas1207

Sajnos ez a rész elég gyenge lett. Úgy érzem több logikátlanság is megjelenik a filmben. Aki látta mind a 4 részt, tudja, hogy úgy lesz kerek egész a történet és minden meg lesz magyarázva, de ahogy ez szokott lenni, ha végiggondoljuk az egész sztori... Több

Szellemek, démonok, túlvilági lények...miszticizmus felsőfokon. Lerágott csont, de azért mindig megnézzük a sorozatban gyártott agyunkig ható filmeket. Nem rossz film...ennyi. Nem rossz, de semmi igazán extra. Megnézzük, bólintunk, és várjuk a következőt!

2019.01.29 dailyfilmsan

Horrorhoz képest igazán gyengének mondható. A történet sem túl bonyolult, talán egy gyerekeknek szóló estimesében több a fordulat és az esemény mint ebbenn a filmben. Lassan indulbe szinte csak az utolsó 25-30 percben kapunk valami hasonlatosat az el... Több

2018.11.14 BoBamburg

Az a gonosz lélek aki megcsinálta ezt a filmet. Olcsó ijesztgetések és századjára elsütött történet. Első két rész teljesen jó kis horror volt, de ezen többet nevettem mint amennyit féltem. Az egész filmben egy értékelhető jelenet ha van.

2023.08.14 drg0602

Nagyon jó alkotás. Azt nem mondom, hogy egy brutális horrorfilm, de simán többször nézhető. Nekem tetszett. Az ilyen filmek engem mindig lefoglalnak! Ezt is este sikerült megnéznem, ami így nagyon hatásosra sikerült. Telis-tele jól megrendezett jelen... Több

2019.02.13 Márton

Az első repedések a széria minőségén

A 2010-ben útjára indított Insidious széria 5 év alatt trilógiává terebélyesedett és mivel az előző részek maximálisan teljesítették az álomgyár elvárásait (miszerint aprópénzből készültek és a gyártási költségeinek a többszörösét termelték vissza, e... Teljes kritika

2017.10.03 SzFa

A túlvilági rész nagyon izgalmas és érdekes, látványos, amikor vándorol a benne. Vannak benne igazán paráztatós, félelmetes részek. Számomra egy átlagos értékelést kap.

2017.08.15 czigler.nora

Nem volt ez rossz film, a sztori tényleg klisés volt ,de már nem nagyon tudnak újat kitalálni szerintem. Elég hasonló volt mind 3 része ennek a filmsorozatnak.

2015.09.22 Ragemarci

Érdekes dimenzió ez, hogy a szellemek tudnak kedvesek lenni, de a szellemvilágban vannak ám gonosz démonok is akik velük együtt lopóznak át hozzánk. Nagyon többet ebből már nem lehet kihozni sablon történettel,mert ez nagyon az volt azért.

2020.10.19 Kanyi

kicsit szomoru temat dolgoz fel meg a vege meghato de ezen kivul egy atlagos horror

2016.01.06 kissjanos21

Tipikus 3. rész, ami tök feleslegesen készült el mert semmi újat nem tudott mutatni.A történet az első rész eseményei előtt játszódnak, igazi kísértetes horrorparádé. Azt kaptam amit vártam, egy 3. részt.

2015.11.02 sztankobazsi

Nemcsak hogy jobb, mint az első szerintem még egy kicsit rá is ver, ugyanis a parázós jelenetek igencsak jóra sikeredtek és a történetet is eszméletlen szálon vezeti Wan & Whannel páros.

2017.03.01 Hercegno

Nem valami nagy film, sokkal jobbat vártam. Nálam ez csak 3 csillag jóindulattal. Nem rossz, de jónak sem mondanám. Egyszer megnézhető, de engem nem kötött le annyira.