Körberajzolva

Je Fais le Mort

2022.05.03 freeman

Unalmas.

2022.02.16 indingo

Kedvelhető, elmeroggyant film. Furcsa humora van, és nem lehetett minden jelenetet komolyan venni. A főszereplő szinkronja számomra zavaró volt.

2021.12.30 H.a.n.n.a

Remek kis film. Jó kiszakadni az amerikai filmek sűrűjéből. Humoros a története, másutt elgondolkodtató. Nem egy szokványos story.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nekem tetszett, felkelti az ember figyelmét és mellette néhol sikerül humorosan előadni egy egyébként szomorú esetet. A szereplők is jól játsszák a szerepüket.

2017.07.03 Chatman

Jean-Paul Salomé jó érzékkel teremti meg a komikus hangulatot a filmben. Az, ahogy a rendőröket és a bénázásaikat kifigurázza, az nagyon el lett találva. A film képi világa remek, a nagytotálok és a beállítások szinte beszélnek. A legjobb az egészben François Damiens, aki alakításával felemeli a filmet.

2015.06.02 scroll35

A filmben nagyon jópofán kerülnek kifigurázásra a rendőrök és az igazságszolgáltatás. A film erősebb ívet is képes lett volna produkálni, de azért jól van megkomponálva, lehet rajta nevetni több helyen is. Ami gond, hogy az érdekes nyomozás többször ... Több

2016.07.01 pet-et

Jó kis francia komédia, ami a régi börleszkek humorosságát idézi. A történetben van valami keserű, nem egy tipikus vígjáték, de éppen ez teszi a filmet egy kicsivel mássá, egy kicsivel többé. Jól sikerült, lehet rajta nevetni és jól leköti az ember figyelmét, de én inkább egyszer nézősnek mondanám.