Dzsungel

Jungle

2024.02.22 Schumy1

Szeretem a túlélő filmeket, s ez is jól megcsinált, csak Daniel helyére kellett volna más, mert kiráz a hideg tőle.

2018.06.25 Artemisia

Realisztikus túlélőfilm, aminek főleg az az oka,hogy megtörtént események dolgoz fel, mégis a rendező érdeme, hogy realisztikusan drámai filmet alkotott, amely sem abba a végletbe nem esik, hogy teljesen cselekvéskéltelen, passzív szenvedő alanyként... Több

2018.05.05 Laca//Ho/rr/oR//

Jó pár hasonló filmet láthattunk már, jó pár hiba volt azért a filmben és ezt nem úgy akarom leírni és kiadni magamból, mint egy sznob, de azért ez egy tény. Persze nem azt akarom, ezzel mondani, hogy nem tetszett, mert sok jó látványos dolog volt be... Több

Szép a helyszín,a történet,ami ugye egy fel,vagy inkább átdolgozás.Daniel Radcliffe nem tetszett a moziban,nekem kissé hiteltelen volt.... Rettenetesen sok üresjárat volt benne,és ezért nem tudom feljebb értékelni.

2017.11.10 indingo

A 127 óra és a Vadon című filmeket juttatta eszembe, persze ez teljesen más. A története egyáltalán ne volt unalmas, végig történt valami a filmben.

2018.06.17 Diesel

Tetszett nagyon, hogy igaz történet alapján készült. Daniel Radcliffe-nek szerintem sikerülni fog lerázni magáról Harry Potter karaktert. Kiváló színészi játékot láthatunk tőle, amely tökéletes módon vissza adja egy ember túlélését a dzsungelben. A ... Több

2018.02.15 Deku

Nem volt mentes a hibáktól és sallangoktól, de annyira nem volt nézhetetlen. Ez most egy kicsit kevésbé jött be nekem. Bár nem lett teljesen borzalmas de mégse tudom rá jó szívvel mondani, hogy kedveltem a filmet.

2017.10.27 alexxx

Nem tudom, mit mondhatnék, azért nagyon nem a Visszatérő színvonaláról van szó, de Radcliffe remek színész, úgyhogy el tudja vinni a vállán a mozit. Maradjunk annyiban, hogy közepes.

2017.11.02 HercegPeter

Sejtettem, hogy a Visszatérő sikerén felbuzdulva több ilyen film is érkezik majd. Ennek én örülök, de remélem egy bizonyos színvonalnál majd nem adják alább. Ennél a filmnél szerencsére ilyen problémákról nem kell beszélnünk, hiszen ha nem is sokkal,... Több

2017.11.20 MP170506

Hihetetlen film, belegondolni, hogy ez valóban megtörtént, hogy milyen dolgokon kellett keresztülmennie a főhősnek. Nagyon jó alkotás, kiváló alakítással. Nagyszerű lett.

2018.03.28 BoBamburg

Lehet kicsit elfogult vagyok Daniel Radcliffe-el kapcsoltaba, de nekem nagyon bejött ez a film. Alapból bírom a srác utóbbi műveit (Swiss Army Man, Imperium) és ez sem okozott csalódást. Jó történet, király képi világ és erős atmoszféra. Ahogy kell.

2017.11.02 Bazzzsi

Remek film volt. Hiteles alakítások, de nem túlerőltetett játék. Esemény gazdag történet, gyönyörű eredeti helyszínekkel. Belegondolni is borzalmas, hogy tök egyedül a dzsungelben mit kezdene az ember.

2018.03.27 hsanya182

Szerintem nem lett olyan erős alkotás, szép tájak vannak benne, kalandos TV film, de nem lett olyan izgalmas. Megtörtént eseményt dolgoz fel, inkább a drámai szálon van a hangsúly a veszélyes dzsungelben ha egyedül maradsz elég sokkoló élmény lehet túlélni, így a vége elég pszicho lett, hozza a szintet, igényes film.

2018.04.15 TomÁcs

Azért tök egyedül elveszni a dzsungelben nem egyszerű történet. Nagyon természetes volt a film, nem éreztem, hogy beállítottak lennének a jelenetek, és a párbeszédek és valósághűek voltak.