Kelly hősei

Kelly's Heroes

2018.11.30 harnas1207

A régi idők háborús filmjei hősiesek és gyakran humorosak is. Sajnos ezek mind amerikai filmek, ahol erősen egyoldalú minden . A Kelly hősei szerencsére nem a háborús eseményekre van kihegyezve.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A piszkos 12 utana masodik legjobb haborus vigjatek. A kivalo szineszek kivalo alakitast nyujtanak, ahogy a rendezo, az operator, a forgatokoynviro es mindenki mas is. Mindenki tokeletesen hozza azt a tipusu amcsi katonat, akit irtak neki.

2018.03.16 Terminátor6

Igazi klasszikus, melyen nem látszik meg az idő vasfoga, ugyanolyan szórakoztató, mint 70-ben. Megmutatja, hogy a háborúban a katonáknak nemcsak az ellenség aprításán járt az agya. A rendkívül jól kiválasztott színészgárdával operáló kaland egy perci... Több

2018.02.11 zsani

Nagyon jó a humora ennek a filmnek, A színészek zseniálisan hozzák a szerepüket. Szépen kidolgozott jelenetekkel találkozhatunk. Szeretem az ilyen régi filmeket.

2017.01.02 Scramananga

Nagyon jó film, igazából a Halál ötven órája ellentéte, hiszen humoros, az amerikai katonák nem teljesen elhivatottak a hazájuk iránt, inkább saját magukért dolgoznak, hiszen egy cél vezérli őket, ami nem a háború megnyerése. Én legalábbis így láttam.

2023.08.26 Ergit

Hogyan motiválhatsz igazán egy olyan harcos alakulatot, akik nem a hazájukat védik, csak valakik oldalán harcolnak, ha hatalmas kincs van a láthatáron? Akkor aztán mindent bevetnek, mindent, amit a gyakorlaton beléjük ivódott, a felszínre kerül, jól ... Több

2016.05.21 Vadgazda

Kedvenc Clint Eastwoodos filmem! Nagyszerűen mutatja be a parancsok teljesítésére képtelen, megzabolázhatatlan amerikai második világháborús haderőt ezzel a magánakciójukkal, amikor is utuk során mégis mindkét oldalt egyszerű szerethető karakterekre alakítja akiknek a legfontosabb a túlélés és a háború utáni jobb élet.

2017.05.30 szkodvig

Kiváló film. 100 év múlva is az egyik legjobb film lesz. Korához képest az animációk is nagyon jók és látszik,hogy hatalmas volt a költségvetése. Habár keveslem a 7.7-et. Bőven 8 pont feletti film véleményem szerint.

2018.03.19 Rendszergizda

Egy igazi klasszikus csak ajánlani tudom! Én meg látásom szerint ez egy olyan film, ami kortalan. Mostani filmek közül hasonló stílusú filmet nem találtam. Háborús film, de ennek ellenére nem komoly hanem inkább humoros. Nem lenne rossz, ha csinálnának egy hasonló filmet mostanában! :D

2016.05.21 Gecko

Nagyon jó kis háborús film. Igazán tetszenek benne a karakterek, valahogy így képzelném el a második világháború amerikai oldalát. Persze kicsit elrugaszkodottabb,humorosabb de anélkül csak egy lenne a sok háborús film közül...

2016.10.01 Lost Silver Book

Katonák, akiknek elegük van már az egész öldöklésből, kizsákmányolásból, harcból, halálból és értelmetlenségből. Mennének már haza a fenébe. Nagyon tetszik a film végén, amikor ott állnak gondolkozva, hogy "A fenébe is emberek vagyunk nem?, Az ellenf... Több

2015.08.04 Aranyhal

Nagyon szórakoztató, lekötő vígjáték, nekem nagyon tetszett, mert a humora egyedi és valóban jó poénokkal teli a téma komolysága ellenére. Színészi alakításban is meggyőző!

2017.11.23 nagysar

Először nem tudtam mit várjak a filmtől aztán a közepe felé már kezdett tetszeni. Egyszerre vicces és tanulságos, és ehhez remek színészek párosulnak. Mindenképp ajánlott :)

2018.04.25 Attila

Áhh hát ez a csúcs remekül eltalált humor feszültség szomorúság talán ez a filmtörténelem egyetlen olyan filmje amiben egyszerűen nincs hiba! Csak böngészd át a szereplistát és sakk-matt :)