Kenguru Jack

Kangaroo Jack
ereln
Christopher Walken
Jerry O'Connell

A pénzt beteszi a dzsekibe, a dzsekit ráadja egy kengurura, az meg eltűnik! Ezzel megindul az őrült kenguru-dili - üldözés és kaland tetőfokon! Két brooklyni srác megérkezik Ausztráliába, hogy eljuttasson ötvenezer dollárt egy bizonyos személyhez. Útjukba akad azonban Kenguru Jack, a kenguruk (ken)guruja, aki fogja magát, és holtából feltámadva elvágtat a zsákmánnyal.

Rendező: David McNally
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2003.11.11.

2021.07.05 freeman

Király film.

2017.07.29 Orosz István

Egyszer nézhető vígjáték vicces is, néhol nagyon unalmas. A kengurunak nem sok szerepe van, tulajdonképpen annyi csak, hogy rajta van a pulcsi, és benne a pénz.

2019.05.26 Ms. Akárki

Agyeldobós elmebeteg történet, de a káosz a filmben egész szórakoztató, ahogy próbálják visszaszerezni a pénzt a kengurútól. Bár azért az animáció elég szörnyű. Gyerekfilmek közé tartozik szerintem és annak tökéletes.

2018.03.30 NFG

Szerintem elég erőltetett film lett! Idétlen volt a kenguru is és a történet is! Egy vígjátéknak elmegy, de ez nem az a film, amit tényleg nagyon meg lehet szeretni!

2016.04.28 ereln

Jó kritikákat olvastam róla, így megnéztem, de sajnos nem tetszett. Nagyon erőltetett poénok vannak benne és néha tényleg csak Kenguru Jack dobja fel a filmet. Azt viszont meg kell hagyni, hogy nagyon élethűre sikeredett Jack,.