Kényszerleszállás

Flight

2015.03.09 zsfarkas

Tucatfilm. Ugyanolyan mint s többi katasztrófafilm, nem hoz újdonságot. A végét ráadásul összecsapták.

2015.08.29 nagynesze

A film felépítése egyben van és részben meglepő, de nem akarok részleteket elárulni, hiszen azt szeretném, hogy ti is meglepődjetek. Fontos megjegyezni, hogy egy hosszú filmről van szó, de egyik rész sem tart addig, hogy már másfelé nézelődnél vagy fészkelődnöd kellene a vontatott unalom miatt. Ez nagy erény.

2015.05.03 juliS

Milyen érzés lehet az alaszkai tragédiához kötődő embereknek megnézni ezt a filmet? Ez egy nagyon furcsa, paradox dolog... Mert van benne szép gesztus is, hogy a történet felelevenítésével adóznak a múltnak, ugyanakkor szentségtörő is, hogy Hollywood... Több

2015.01.26 csucsi0411

Én nekem személy szerint elég unalmas volt

2015.01.26 dresizoli

A filmet egy véletlen kapcsolgatás alkalmával volt szerencsém megnézni, nekem eléggé unalmassá és vontatottá vált a jó kezdettel szemben.

2015.02.08 Powerful900

Senkinek nem ajánlom ezt a filmet, habár a maga közönsége már így is megvan. Nagyon ostoba alkotásnak tartom egy finoman szólva megkérdőjelezhető főhőssel, felesleges időhúzással és pocsék lezárással. Ettől azért kicsit többet vártam volna.

2015.02.09 Toto Paradiso

Szerintem ez egy túlértékelt film, Danzel mélyrepülésével. Szó szerint. Nem tetszett. Túl hosszú jelenetek voltak, és 90% ban Danzel játékára épülve. Néha már láttam volna mást is a filmben. Bár ne kértem volna ezt közben, mert jött J.Goodman és előa... Több

2015.01.26 marko

Washington briliáns! Imádom a filmjeit. Ez is nagyon tetszett.

2015.01.29 stiefelism

Minden filmjét imádom Denzel Washingtonnak. Ezt a szerepet is nagyon jól hozza, szerethetővé tesz egy egyébként a való életben elítélendő személyt(alkoholista pilóta). Az alakítás 5* és a történet is jó.

2016.01.30 ZiggityZag

A cselekménye teljesen kiszámítható, nincs benne semmi wow-faktor. Még szerencse, hogy az indítása bitang erős, Denzel Washington alakítása pedig végig nagyon természetes, könnyű vele azonosulni. Úgyhogy ezeknek köszönhetően egy egész rendben levő kis régi vágású melodráma kerekedik belőle.

2015.03.31 dedina

Nagyon jó a film és érdekes, tanulságos a végkifejlete is. Elgondolkodtató szerintem ahogyan bemutatja, hogy a pilótáknak se biztos, hogy olyan könnyű a munkájuk. Denzel Washington amúgy is egy kíváló színész aki most sem hazudtolta meg önmagát.

2015.02.09 strauboli

A legjobb színész egyik legjobb filmje! - röviden így jellemezném.Denzel Washington most is parádés, a történet és a kivitelezés pedig tökéletes. Nagyon jó szívvel tudom ajánlani!

2015.02.23 norbyyyyy2344

Akármi miatt is készítették engem megvettek vele. Nagyon jól sikerült film lett és Denzel Washington fantasztikusan hozza a szerepet. Amellett, hogy ez egy dráma, az elején nagyon jól lett megoldva látványilag is a film!

2015.02.28 ifek

Kicsit sablonos, de nézhető kategória. Tucatfilm. Ha nem látod, semmiről sem maradsz le.