Kígyók a fedélzeten

Snakes on a Plane

2023.05.26 drg0602

Szörnyű gyenge alkotás. Nagyon kár volt megnéznem. Azok a kígyók borzalmasan gyengére, olykor már nevetségesre sikerültek. Az egész film egy marhaság, értelmetlen. Eszméletlenül gyengére sikeredett alkotás, amelyet hacsak lehet, kerüljetek el. Értékelés: 2/10

2020.01.27 Szilonka

A 90-es évek gagyi horrorjait juttatta az eszembe. A története sok helyen kifogásolható, már-már a ciki határát súrolja. Már csak egy romantikus szál hiányzott belőle.

2020.01.01 indingo

Annyira rossz, hogy már jó kategória. Van benne egy-két ismertebb színész is. A története helyenként kiveri a biztosítékot, és kígyók is elég műviek, de egyszer szórakoztató tud lenni.

2020.12.10 sptt

Nem rossz trash movie. Ennél sokkal rosszabbakat is láttam már, ennek volt valami minimális koncepciója, alaptörténete. Nem fogok rá emlékezni évek múlva, de egyszer szórakoztató volt. 6/10

2020.03.04 Lonka

Ha nem veszi túl komolyan az ember, nem is olyan rossz. A története látványos és kicsit beteg.

2020.01.07 petraszab

Van itt minden. FBI ügynök, tanú, kígyók, meg repülő. A története elég nagy baromság, egy kis virágportól nem vadulnak be a kígyók.

2020.10.19 belavagyok

Kicsit túllőttek a történeten a készítők. Nem akarok spoilerezni, de ekkora cécó szervezni, amikor sokkal egyszerűbben is meg lehetett volna oldani a dolgokat.

2016.03.22 achyles77

Na persze... ez megint egy olyan akciófilm, aminek semmi valóságalapja. A kígyók le se bagóznák az embereket, inkább megpróbálnának elrejtőzni vagy egymással foglalkoznának. Egyébként ha ez nem zavarna, akkor is csak közepes akciófilm lenne pár jó Samueles poénnal, de javarészt közhelyes megoldásokkal.

2014.10.09 Jony Crash

Ez a film vagy rosszul öregedett, de azt is el tudom épzelni, hogy tíz éve sem volt ütős... már már nevetséges, a B kategóriás filmeket idéző bájában.

2016.08.24 UmpaLumpa

Jesssz! Szinte hallom, amikor a producerek egymásra kacsintottak: kígyók a fedélzeten. Elég pár jó akció színészt szerezni és mehet a gyártás. Jesssz! .... csak az a baj, hogyha komoly akart lenni (és ez az érzésünk a drámában), akkor nagyon mellényú... Több

2016.07.25 Alphik

Sörrel hangulatba hozott filmes társaságokra való film. A film eredetisége Samuel L. Jacksonból és a repülőkre oltott kígyó sablonok ötvözéséből, meg kilencvenes éveket idéző hangulatából áll.

2018.10.22 Turon

Mekkora hollywoodi ötlet. Rakjunk össze két tényezőt, amire tucatjával építik a B kategóriás akciókat. Az egyik toposz a kígyó, a másik meg a rázós repülőgép út. Az eredmény nem is lehet más, csak egy B kategóriás akciófilm. Nézhető, mérsékelten szór... Több