Gyilkosság három felvonásban

Gyilkosság három felvonásban

Kill Me Three Times
Simon Pegg

Egy bérgyilkost, Charlie Wolfe-ot azzal bíznak meg, hogy öljön meg egy szörföst, azonban a férfi kénytelen azzal szembesülni, hogy nem ő az egyedüli, aki el akarja tenni láb alól a nőt. Az ausztráliai városban, Eagle's Nestben ez a fiatal nő jelenti a kapcsotot három gyilkosság, egy zsarolás… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier: 2014.09.06.

2021.06.19 Ann Arch

Meglepően jó

Semmi extra, talán csak, hogy ausztrál. Minden a helyén. Vicces, sablonosan fordulatos, mégsem kiszámítható. A szép fényképezés külön élmény.

2017.04.26 dulkap

Egy könnyed kis krimi-vígjáték Elmore Leonard stílusában. Igazából a forgatókönyv és a rendezés is rendben van a maga módján, talán csak a szereplőgárda lehetett volna jobb, mert Simon Peggen és Alice Bragan kívül mindenki elég súlytalan volt.

2017.09.27 Berto49

Többen az ausztrál Fargo-nak titulálják, annyiban igaz, hogy ebben is gyilkosságok állnak a cselekmény központjában. Szövevényes történet, az idősíkok váltogatásával még jobban összekeveredik a sztori. Több szál eléggé kibontatlan, de azért a morbid, fekete humor kedvelői számára élvezhető.

2021.05.22 uniterra

Tarantinós, s tán ez benne a legjobb. Szerintem pont jól írták meg, s pont jól lett megrendezve. Szeretnék látni akár csak egy magyar fekete humort, ami legalább ennyire jól össze van rakva - ezt a fanyalgóknak.

2016.09.13 adamkatka

Alapvetően nem rossz a film, jók az összefüggések és a több szálon futó történet kerek egészet alkot a végére. Vannak ugyan sablonok, de ennyi belefér, erős közepes film. Egyszer érdemes megnézni.

A film összbevétele 101 807 dollár volt (imdb.com).