Kutyaszorítóban

Reservoir Dogs

2016.04.11 BallEr

Nem mondhatom, hogy újdonságnak számít ez a film, de ezt leszámítva is nagyon szórakoztató. Persze vannak benne klisés megmozdulások, de nekem bejött és simán nézhető.

2024.02.01 Sandor

Tarantino

Érdekes, hogy színészként semmilyen benyomást nem tett rám, de rendezőként szinte minden filmje abszolút kedvenc. Talán ezt szeretem legjobban, de a Jackie Brownnal holtversenyben. Vagy a Ponyvaregénnyel?

2015.06.02 sonyxxx

Tarantino ezzel a filmmel hívta fel magára a figyelmet, ami remekül sikerült. Tele van erőszakkal és káromkodással, ami a rendező védjegyévé is vált azóta. Izgalmas történet, remek párbeszédekkel és feszültséggel, nem mellesleg pedig nagyon jó zenével.

2016.10.22 kernernoemi

Izgalmas film, nagyszerű dramaturgiával és karakterekkel, minden jelenete izgalmas, akciódús. A címe magáért beszél, pörögnek a jelenetek, izgalom izgalom hátán. Egy percét sem untam.

2016.02.09 pqrs

Szerintem ezen még nagyon meglátszik, hogy Tarantino korai filmje, még nem annyira kiforrottak a rendező kézjegyei, és néha el is veti a sulykot, de azért élvezhető a rajongók számára.

2016.04.22 Kata

Nagyon eredeti film. Taratino első filmje, nagyon magasra tette vele a lécet, amit később meg is ugrott a Ponyvaregénnyel. Nagyon élvezhető film, igazán érdekes a film és a szereplők alakítása is nagyon jó.

2015.03.31 tbandi1989

Tarantino legzseniálisabb alkotása, itt még tényleg független filmes volt! Azóta kicsit őt is bedarálta az álomgyár... Na de aki igazi Tarantino filmre kíváncsi, ezt nézze meg, nem fog csalódni!

2015.03.04 Real013

Ez a lehető legletisztultabb, legegyszerűbb Tarantino darab, amiben nincsen semmi különösebb plusz réteg, csak azokból az elemekből tevődik össze, amelyek miatt megkedveltem QT munkásságát. Kirobbanó erőszak, géppuska gyorsasággal szórt dialógusok, r... Több

2015.03.01 HZ007

Szerintem a legjobb Tarantino film. Ehhez a vonalhoz kellene visszatérnie. Végig teli van fekete humorral, de a végén jön az erős dráma. A kiválóan kidolgozott karakterek pergős dialógokat kapnak, amiben az író-rendező egyedülálló.

2015.02.22 Tüneményes

Tarantino első filmje már azonnal megmutatta zsenijét. A szereplő gárda a mai napig ott szerepel a legjobb filmekben. Harvey Keitel, Michael Madsen, Steve Buscemi ugye ismerősek és akkor még ott vannak a többiek. Ez a krimi olyan amilyen Tarantino mi... Több

2015.03.13 tothtibor5

Tarantino legjobb gengszteres filmje! Nagyon jól sikerült darab , tele van fordulatokkal és az akciójelenetek sem elhanyagolhatók. A szereplőkkel szinte együtt izgulunk , annyira magával tud ragadni a története. Igazi klasszikus! 4/5

2015.01.26 Aranygomba

Nem rossz film, bár Tarantino más filmjei jobban megfogtak (lehet hogy azért, mert azokat láttam előbb), de azzal, hogy utólag állnak össze a történtek, nagyon feszültté és fordulatossá teszi a cselekményt!

2015.02.19 petrad1

tarantino korai filmje.zseniális!!

2015.03.01 Bloffeld

Tarantino és a szereplőgárda. Nincs több kérdés. Igazi mestermű ez is mint a rendező többi filmje. Végig izgalmas, nem tudom, mire számíts, és a végén, ott aztán minden borul. Remek film!