Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2024.02.24 SzimikeésBéci

Mellőztük sokáig ezt a filmet, így utólag azt kell hogy mondjuk, butaság volt. Abszolút élvezetes, akcióban nincs hiány, és ami nem utolsó szempont, teljesen lekötött bennünket.

2020.05.12 Artemisia

Lara akcióba lendül

2001-ben látványtechnika tekintetében nagyobbat szólhatott, mint ma, és a női akcióhősök is ritkábbak voltak, ráadásul a Tomb Raider első filmes adaptációja, így nem meglepő, hogy olyan szívélyes fogadtatásban részesült és jó kritikákat kapott. Pers... Teljes kritika

2019.04.23 Ms. Akárki

Nagyon imádom. Kicsit olyan, mint egy Indiana Jones film női főszereplővel. Angelina Jolie nagyon jól elviszi a hátán az egész filmet. Sokkal jobb vele, mint a tavalyi filmben. Az gyalázatosan gyenge volt sajnos, pedig sokat vártam tőle. A zene és a környezet, a látvány is mind-mind gyönyörű és izgalmas ebben a filmben.

2023.08.19 Ergit

Vagány, stílusos és harcos!

2015.10.24 Sodanth

Pop-corn mozi az igényesebb korból

Elfogult leszek, mert én akkor voltam gyerek, amikor a Mortal Combat, a Dragon ball és a Tomb Raider volt a király. Bezony kevés értékelhető videójáték adaptáció létezik, a Tomb Raider sem a legjobb, de értékelhetőbb és szórakoztatóbb az átlagnál. Az... Teljes kritika

2016.03.31 tamas84

Szerintem egy teljesen rendben lévő kalandfilm, fordulatos, akciódús, minden ami kell, + Angelina Jolie, ami csak dobhat a dolgon minden kétséget kizáróan. Szóval nekem összességében abszolúte tetszik.

2015.06.18 szune40

Nem volt valami hatalmas film. Leginkább Angelina Jolie köré próbálták építeni a sztorit. Értem én, hogy kell bele meg minden de lehetett volna egy kissé erősebb is a sztori.

2016.07.26 Karolyka

Angelina Jolie nagy példakép számomra kitartásban és erőben ezért nagyon örültem, hogy ebben a filmben ő szerepel, őt választották ki a főszerepre. Klasszikus film. A játékkal is nagyon sokat játszottam régen. A történet néhol kicsit lassú de izgalmas a végkifejlet.

2016.04.17 Kate Rainbow

Imádtam. Nagyon jó volt már a játék maga is, és nagyon jól megoldották filmbe is. Angelina tökéletesen alakította Larát. Izgalmas, mozgalmas, és baromi látványos volt mindkét része. Totál magával ragadott.

2016.02.07 pqrs

Az a helyzet, hogy nem vagyok játékrajongó, így kevésbé tudom értékelni ezt a filmet. A színészgárda remek, a megvalósítás látványos, de nem az esetem ez a film... Persze megértem, hogy van, akinek tetszik.

2015.03.04 nitus2006

Angelina legjobb filmje :) igazi csajos akciófilm, aki a játékot szereti ezt is fogja.

2015.02.04 Hamsti

Nagyon szuper akciófilm, Angelina az igazi Lara Croft. Nagyon szerettem a PC játékot is, de a filmben sem csalódtam egyáltalán. Nagyon igényes effektet és díszlet, nagyszerű színészi alakítással

2016.07.20 UmpaLumpa

Mindig nagyon félek a számítógépes játékokból készült filmektől, általában egyik sem sikerül túlságosan jól, és most sem mondanám, hogy olyan szuper jó lett, de azért szerintem a Lara Croft filmek még mindig bőven jobbak, mint sok más ilyen típusú fi... Több