Tate, a kis ember (Más, mint a többiek)

Tate, a kis ember (Más, mint a többiek)

Little Man Tate

Fred csodagyerek, aki hétéves kora létére felnőtteket meghazudtoló tehetséggel oldja meg a legösszetettebb matematikai problémákat. Élete azonban nem teljes. Nincsenek barátai, nem tudja azt az életet élni, amit a vele egykorúak. Ráadásul anyjával sem tökéletes a kapcsolata, és nehezére esik… Több

Rendező: Jodie Foster
Író: Scott Frank
Premier (HU): 1995.05.25. | HBO Max (2023.12.11.)

David Hyde Pierce
Harry Connick Jr.
Harry Connick Jr.
Debi Mazar

2024.02.25 Tomipapi

Nem tudom elmondani, miért, de nagyon tetszett a film. Maga a hangulata az, ami magával ragadott.

2015.09.10 mártilány

Jó film volt alapvetően, drámai történet, bár az alaptörténete egy egész kicsit talán sablonos. Viszont Jodie Foster nagyszerű volt, rendezőként és színészként is kiemelkedő teljesítményt nyújt ebben a filmben szerintem.

2014.10.06 DarkMoss

A csodagyerekekkel valahogy soha nem tudtam együtt érezni. Szerintem ez a gyerek is kivételezett helyzetben van, ez valahogy kicsit hitelteleníti számomra a történtet, bár persze nem mondom, hogy ha az ember pártatlanul nézi, akkor nem facsarodik össze a szíve.

Jodie Foster azért kérte meg David Hyde Pierce-t, hogy játsszon a filmben, mert emlékezett rá, mint egyetemi évfolyamtársára.Szerző: kázsé

Jodie Foster első rendezése.Szerző: kázsé

Adam Hann-Byrd allergiás a lovakra, ezért gyógyszert kellett szednie forgatás közben, ami álmossá tette őt.Szerző: kázsé

Eredetileg Joe Dante lett volna a rendező.Szerző: kázsé