Loki

Loki

2023.11.15 Viktória401828

Érdekes

Nagyon érdekes, végig fenntartotta az érdeklődésemet. A színészek szuperek! Jól felépített, elgondolkodtató és lebilincselő, nagyon jó kis karakterfejlődések vannak benne.

2022.01.30 Ms. Akárki

Imádtam. Loki karakterét amúgy is jobban szeretem, mint Thorét, de ez a minisorozat elképesztően jól sikerült. Alig várom, hogy az MCU-filmekben ezt az Idő Őrzői témát belefűzzék. Tom Hiddleston zseniális színész. Owen Wilson pedig tökéletesen tovább fűszerezi ezt a remek hangulatot, amit részről részre tovább építenek.

2022.01.24 Nk

Már az időutazással megfogott a sorozat, ez a téma engem mindig érdekel, az Idővariációs Hatóság működése is nagyon tetszett. Loki karakterének jót tett a hosszú játékidő, egészen izgalmas figura lett. A történet kifejezetten nagyszabású, az évad zár... Több

2021.08.04 Timon

Glorious

Az előző két sorozat bármennyire is bejött nekem, ez még így is sokkal jobban tetszett. Már a legelső részben tulajdonképpen egyből a lényegre térnek, és ez a szint gyakorlatilag nem megy lejjebb, viszont rengeteg érdekes pontot sikerül előhúzni ezzel az idővonalas dologgal. Az utolsó részt egy kicsit elnyújtottnak érzem, de attól még az is hatalmas volt, és fordulatos. 10/10

2023.10.04 harnas1207

Nagyon bíztam a sorozatban, hátha egy a fő vezérvonaltól merőben eltérő gyöngyszem lesz. Sajnos nem, kaptunk egy lelkizős paródiát. Rajongóknak biztos be fog jönni.

2022.07.22 Alexa

Látványvilága tetszett, egy-két karakter is...de összességében én unalmasnak találtam.

2022.02.12 Robinson76

Egy Loki nem Loki

Enyhén szólva sem vagyok Marvel-fan, de olyan pontszámokat kapott a széria és olyan potenciált láttam benne, hogy ráve(te)ttem magam, és összességében jól szórakoztam. Az első rész tetszett a legjobban, de később is hozott egy jó szintet. Nekem bejött a retró sci-fi dizájn, a rejtélyek vagy az időutazás mélyebb megismerése. Technikailag és képileg teljesen rendben van a széria, viszont Loki és variánsai nem igazán nyűgöztek le. Marvel-fanoknak nyilván kötelező, de másoknak is kellemes kikapcsolódást nyújthat. A zárórész pedig nagyon fontos történéseket tartalmaz, melyek előrevetí(the)tik az univerzum jövőjét!

2023.02.11 bkzsani

Amikor az első részben megláttam Percikét, ahogy rajzfilmes formában bemutatta a Téridő Variancia Alapítvány működését, kicsit aggódtam, hogy valami gagyi sorozat lesz. De szerencsére nem! Nagyon izgalmas, maga a történet is szuper, meglepő fordulato... Több

2021.10.24 Spidey

Imádom. Már legalább 10-szer megnéztem. Szinte biztos, hogy még így sem vettem észre mindent, ami kell a többi filmekhez, sorozatokhoz, vagy akár a 2. évadához. XD Loki a legjobb "gonosztevő", igazi gyémánt volt már a Thor filmekben is a remek humorával. Tökéletes színészt találtak a szerepre.

2022.01.18 herkedavid

Tökéletes

Sose szerettem Lokit, valamiért a filmekben mindig is egy unszimpatikus, beképzelt karakter volt. Viszont ebben a sorozatban eszméletlen, végre az emberi részét is láthattuk. Én nagyon sajnáltam, hogy nem jött össze a szerelmi része (ami igazából saját magával lett volna, de mindegy). A történet zseniális, magával ragad, tele van csavarral, két nap alatt kipörgettem, és alig várom, hogy jöjjön a 2. évad!

2022.08.19 Zsuzsanna395645 Nézhetetlen

Életem legrosszabb sorozata

Sajnálom azt az időt, amit erre szántam... Az MCU és ez a Marvel szerintem az egyik vezérfonal, ami miatt a mai kamaszok egyszerűen sülthalak lesznek. Nem tudnak egy komolyabb tartalmat, vagy egy könyvet végigolvasni, mert nem érik, nem tudják összerakni, nem tudnak összefüggéseket megérteni. Ez a sorozat gagyi, sz*r, értelmetlen, és azt gondolom, Tom Hiddleston egyik legnagyobb baklövése, hogy elvállalta. Nem tud elszakadni a szereptől, és ez a hátránya is egyben. Mintha nem is színészkedne, de egy ilyen ötéveseknek való sztorihoz nem is biztos, hogy kell. Hiszen úgy is el lehet adni. Sophia di Martino? Egy savanyú citromban is több érzelem és szenvedély van, mint benne...

2021.11.03 Melinda

MCU-fanoknak kötelező

Filmes orgazmus élmény - cselekményben, látványvilágban egyaránt. Esküszöm, olyan büszke vagyok Tom Hiddlestonra, mintha legalábbis én magam értem volna el ilyen sikereket. Hatalmas Marvel-fan vagyok, és ez a sorozat sem okozott egy fikarcnyi csalódást sem a multiverzumból.

2023.10.09 bajkaizoltan

Az első epizód pozitív benyomást keltett bennem, kíváncsian nézem a következő részt.

2021.06.14 Wesleyvep

Tartottam tőle, hogy az történik majd, mint a Wandavision-nel, amit nagyon vártam és rettenetesen bukott a szememben, nem igazán tartottam érdekesnek vagy jónak. De szerencsére tévedtem és a Loki erősen indított. Nagyon jól rájátszottak a karakterre ... Több