Terepfutás

McFarland, USA

2023.08.28 Ergit

A tornatanár nem sokat vár új munkájától. Aztán talál valami feladatot saját és a tanulók számára... Nagy kedvencem a film, mert a sport, ha jó az edző, jó a csapat, nagyon jó önbizalom-növelő.

2016.05.10 VvV

Remek igaz történetet dolgoz fel a film. Tetszett a története és nagyon hitelesek voltak a szereplők.

2016.04.23 Leoni

Egy olyan megvalósítása egy igaz történetnek, amely a papírformát követi, ennek megfelelően van benne kezdet, mélypont, csúcspont és befejezés, de senki ne várjon tőle valami új érzést, csak hogy megtud pár dolgot a terepfutásról, és annak egykori ba... Több

2019.05.08 kota

Ez egy jó film :) igazi inspirációs!!!,családi mozi ,bátran ajánlva.Igaz stori..érdemes reklámozni e filmet ..sport-tanulás-siker :)

2016.01.16 juliS

Kevés igazán jó sportfilm jött ki idén, de ez biztosan ott van a legjobbak között. Egy kicsit lehetne tempósabb, de nekem bejött.

2015.06.29 Attila

Nem sokat vártam ettől a filmtől az előzetes után, de kellemesen csalódtam. Jól összerakott történet, szép alakítások, szimpatikus srácok, ja, össze lett ez rakva szépen.

2015.12.13 mártilány

Az érdekes sztori elvitte a hátán a filmet, de ettől azért egy kicsivel több is kellett volna nekem. De alapvetően egy érdekes filmről van szó, szóval tudom ajánlani.

2017.02.22 harzol

Ezzel a magyar névvel, hogy "Terepfutás" egy kicsit más filmet vártam. Mondjuk szép tájakon, a terepfutás szépségét legalább megvillantó alkotást. Ehhez képest a film a mezeifutásról szólt. Oké, futás-futás, de aki benne van a témában az tudja mekkor... Több