Meg – Az őscápa

The Meg

MovieAddict
2018/08/10

Meg - Az őscápa kritika
A Meg – Az őscápa nem gourmet burger, inkább egy jobban sikerült speciális ajánlat valamelyik burgerlánctól. Van benne minden, ehető is, nem üli meg a gyomrot, elsőre talán érdekes, de három nap múlva már nem emlékszel az ízére. Több

Lone Wolf
2018/08/13

Jön az őscápa, meg a lodon
Ami az összhatást illeti: a MEG egy gyors tempójú, izgalmas és látványos film, de a hangsúly a látványon van és csak másodsorban az izgalmakon. A többi cápás mozihoz képest ugyanis meglepően kevés a véres jelenet, ellenben több a logikátlanság és meseszerűség. Mégis élvezhető és szórakoztató, HA nem vagyunk túl szigorúak vele szemben és a székben hátradőlve élvezni AKARJUK, nem pedig gyengeségeit figyelni. Több

Vox.hu
2018/08/13

Ha egy direct to DVD-s B-filmre 130 millió dollárt költenek, és a mozik vásznaira küldik, azt nem szabad kihagyni! Kár, hogy végül nem lett annyira trash, mint vártuk. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/08/14

Harapj bele!
A Meg - Az őscápa a kellemes csalódás kategóriájába esik, akármennyire is hihetetlen dolog ez. MEGvannak a maga ostobaságai, de végig az élvezhető határon belül képes úszkálni, és ami a legfontosabb, hogy tud szórakoztatóan tálalni egy ilyen jócskán elhasznált és ezerszer látott sztorit. Több

Artsomnia
2018/08/30

Meg - Az Őscápa
A Meg - Az őscápa képében egy teljesen korrekt nyári cápás blockbuster-t kaptam. Néha izgultam, néha pedig tátott szájjal bámultam, és volt, hogy hangosan nevettem az adott párbeszédeken, beszólásokon. Jason Statham jó kondiban van, és még mindig azt a fajta humort képviseli, amit én imádok. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!