Men in Black - Sötét zsaruk 3.

Men in Black 3

2023.04.11 drg0602

Igaz nem olyan jó film mint az első kétrésze de azért simán többször nézhető kategóriába sorolható alkotás! Látványos jelenetekből nincs hiány. Színészek nagyon jó játsszák a rászabot szerepüket! Amúgy a szereposztás tökéletes szerintem. A filmben s... Több

2021.02.04 Norbert93

a nap véleménye

Franchise recept alapján

Mára már teljesen megszokott, hogy egy sikeres produkcióhoz folytatást csinálnak, és az nem sikerül az első részhez méltóra. Ez különösen igaz az effajta trilógiák 3. részére. Ennek egyszerű oka az, hogy míg mondjuk egy Csillagok háborúja vagy Gyűrűk... Teljes kritika

2018.12.03 mamiéstöti2

A MIB filmek közül számomra ez a leggyengébb. Semmi újdonság nincs benne és ez már a mai világban nem akkora flash, mint az első rész elkészültekor.

Imádom az első két részt, de itt elfogyott a lendület, és a sztori nagyon gyér lett. Will Smith poénjai sem ütnek már akkorát, és a filmet semmi sem tudja kirántani a futottak még kategóriából. Sajnos ismét egy rossz folytatás, a trilógia mostoha gyermeke.

2016.06.26 Thibo84

A legjobb Men In Black rész. Josh Brolin zseniális választás, mint fiatal K.

2017.12.21 Deku

Eléggé érdekes maga a film de nekem ez így ahogy volt bejött. A maga furcsa módján igazán kis szerethető filmről van szó. Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem.

2019.07.21 Ms. Akárki

Nagyon jó akció fantasy film. Mindenki húzta a száját ez az időutazós szál miatt és csak a hibákat keresték, de nekem kifejezetten tetszett. Jól összerakott történet ami tökéletesen keretbe foglalja a trilógiát.

2017.10.03 MMcFly2015

Kellemes csalódás ért a film megtekintése során. A Men in Black anno mutatott valami újat, egy új színt hozott a filmes univerzumba a maga hülyeségeivel, viszont a második rész már éppen elég volt, hogy mindezt a jól felépített hangulatot elrontsa...... Több

2018.12.05 harnas1207

Az első rész után egyszerűen a többit nem tudtam értékelni. Nem tetszettek a történetek. A szereplőket se szerettem meg annyira, hogy kíváncsi legyek rájuk.

2019.05.21 petraszab

Nincs benne sok varázs a korábbiakhoz képest. A története kiszámítható és látványba sem hozott sok újat.

2016.04.27 ereln

Jobb lett, mint a 2. rész, sajnos ez sem az igazi. Eléggé fura története van, nem igazán illik a Men in Black filmek hangulatához, de hát ez a trilógia záródarabja, így talán elnézem, mert a végén a csavar az tetszett.

2016.05.10 hell.l

A három rész közül ez lett a leggyengébb. Az időutazásos ötlet az tetszik, de valahogy jobbat is kihozhattak volna ebből a filmből. Tommy Lee Jones és Will Smith párosa valahogy az igazi,a vége viszont nekem is tetszett.

2015.05.10 hejnekem

Volt benne pár gyenge jelenet, de így is elég vicces és szórakoztató tudott lenni. Ha a gyenge második része nem tántorított el, akkor egyszer meg lehet nézni.

2016.05.21 Vadgazda

Nem lett olyan jó szerintem mint az első kettő, de mindenképpen azt kell mondjam sikerült jóra megcsinálni ennyi év kihagyás után is a 3. részt. Az időutazás először soknak tűnt, de a végén egész kellemes filmnek hatott, így csak ajánlható a MIB galaxis kedvelőinek kötelező darab!