Miért éppen Minnesota?

New in Town

2019.05.20 petraszab

Renée jó volt a sznob nő szerepében. A történetét is nagyon élveztem. Jó adag humor és izgalmas bár kiszámítható romantikus szál.

2017.04.15 indingo

Nagyon tetszettek a film párbeszédei, a végkifejletet ki lehetett találni, de még így is kedveltem. Renee remekül alakította a kicsit szétszórt, de határozott üzeltasszonyt.

2017.10.23 Deku

Meg van ennek a filmnek a saját egyedi és eredeti hangulata ami bár nem kiemelkedő de tetszetős. Kifejezetten tetszett, hogy nem akart több lenni mint ami valójában. Bőven megüti azt a szintet amitől szerethetővé válik.

2016.05.13 VvV

Renée Zellweger nagyon jól alakít a filmben, bár nem egy kedvelhető karakter. A film nagyon humoros, kedves poénok vannak benne.

2016.02.19 Lonka

Szerintem nagyon vicces romantikus film, téli környezetben. Amikor Renée Zellweger el szeretne menni dobni egy sárgát a vadonba, az fenomenális. Mókás jelenet még, amikor elakad a hóban és segítséget kér.

2016.10.14 lolita13

töbször is nézhetű, vicces romantikus film amit bárkinek szívesen ajánlok.

2016.10.24 Curacao86

Csak tenglődik az unalmas játékidő alatt az üresfejű főszereplőt bámulva a néző, mert egyszerűen annyira lapos lett a film, mint egy szőke nő agya. Talán csak Renée Zellweger miatt érdemes végig nézni, de még az, aki a rajongójának mondja magát neki is sok egy ilyen film. Gyenge lett és messze van a vígjátéktól.

2016.04.24 HanGa

Pár hete láttam a filmet és tök véletlenül akadtam rá, nem is ismertem Renée Zellwegertől ezt a filmet. Nekem nagyon tetszett, kellőképpen humoros volt és a története is aranyos. Kellemes romantikus film.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Vicces, humoros, könnyed délutáni filmecske. Aranyos poénokkal és romantikus szálakkal. A történet is teljesen korrekt, Reneé Zellwegernek ezek a szerepek nagyon jól állnak.

2017.03.09 Hedy0809

Egyszer-kétszer nézhető,kevés poénnal dolgozik a film,kissé vontatott. Nem igazán nyerte el a tetszésem. :/

2015.03.31 Fildi

Nagyon monoton, unalmas, kiszámítható film. Unatkoztam rajta és a színészek sem győztek meg. Egyébként sem szeretem R.Zellweggert, lehet hogy emiatt sem tetszett annyira. Viszont sztorija nem sok van.

2016.09.27 Zoe091

Vicces volt nagyon. Háromszor láttam eddig, nem az az egyszer nézhető unalmas film. A színésznő teljes mértékig bele illik ebbe a történetbe. Romantikus, humoros, és talán még egy kicsit tanulságos is.

2016.08.23 beus1987

Kedves fagyos történet. Már nem a sztori hagyott, hanem a helyszín. Renée Zellwegernek igazán jól állt a szerep és jól is tudta hozni a karaktert.

2016.10.26 malnaturmix

Bridget Jones felnőtt, picit ez jutott róla eszembe. Picit hasonlít is a film, a szerencsétlenkedéssel és a poénokkal. Nekem tetszett.