Mindent anyámról

Mindent anyámról

Todo sobre mi madre
niky86

Egy görög mondás szerint csak azok a nők látnak tisztán, akiknek könny áztatta a szemét. Manuelára nem igaz ez a mondás. Azon az estén, mikor egy autó halálra gázolja Estebant, a fiát, Manuela minden könnyét kisírja. S ahelyett, hogy tisztábban látna, a jelen és a… Több

Forgatókönyvíró: Pedro Almodóvar
Ország: Franciaország, Spanyolország
Premier (HU): 2000.03.16. | HBO Max (2022.07.18.)

2021.12.17 acura steve

A spanyol Oscar-díjas filmek általában nyomasztóak, ez se kivétel! Megnéztem, milyen "nem angol nyelvű" filmeket jelöltek Oscarra 1999-ben, és hát voltak sokkal jobbak is ennél! Nagy kedvencem a Kelet-nyugat.

2017.10.14 Deku

Nem voltak elvárások a filmmel szemben de ez rémes lett még így is. Lehúzó a hangulata. Nagyon rossz lett. Az első percekben csak pislogtam és nem értettem hova kerültem. Nagyon sok sebből vérzett a történet, emiatt pedig nagyon húztam a számat. Nem tetszett.

2015.06.26 FarZoo

Megható, igazi dráma, egy igazi nőről, aki sok mindenen átesett. Tragikus, értelmileg magával ragadó dráma. Valós problémákat mutat be, elgondolkodtató.

2016.10.06 niky86

Sajnos nem adott valami sokat nekem ez a film. Megnevettetni nem tudott, dráma sem volt benne. Az alaptörténet eléggé sivár, a színészek sem voltak benne különösen jók.

2017.05.25 VK

Aki szereti a drámákat, annak tetszeni fog a film. Magával ragadó, érdekes dráma, ami érzelmileg is megfogja a nézőt. Kategóriájában mindenképpen a jobbak között van a film.

A film 1999-es bemutatója után ugrásszerűen megnőtt a katalán fővárosba látogató filmturisták száma.Szerző: gazsika1978