Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A régi város

(Manchester by the Sea)
A régi város

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Nem mintha olyan nagyszerű élete volna eddig, de Lee (Casey Affleck) ragaszkodik hozzá. Amikor a bátyja halála után kiderül, hogy neki kell felelősséget vállalnia kamaszodó unokaöccséért, mégis kénytelen mindent feladni és visszaköltözni abba a kisvárosba, ahol felnőtt. És ahol túl sok emlék várja.
Régi nő, régi barátok, régi titkok. És a feladat: túllendülni a gyászon, és talán belekezdeni egy másik életbe – amit a bátyja, a rábízott kamaszsrác apja választott számára. (Intercom)
2016. 07. 15. 00:14

Hát ennek a filmnek is megvan a maga tempója, meg az embereknek is az adott helyen. Casey Affleck tartja össze az egészet, szerintem egy sztár...

2016. 04. 08. 17:36

Ez egy nagyon erős érzelmi töltettel bíró film, kiváló alkotás, tele fiatal tehetségekkel...

Michelle Williams
Michelle Williams
Kyle Chandler
Kyle Chandler
Lucas Hedges

5 BAFTA®-DÍJ JELÖLÉST kapott, mégpedig: Legjobb film, Legjobb férfi főszereplő – Casey Affleck, Legjobb női mellékszereplő – Michelle Williams, Legjobb rendező - Kenneth Lonergan, Legjobb forgatókönyv – Kenneth Londergan, Legjobb vágás

(BéBé)

Az Golden Globe díjon 5 kategóriában kapott jelölést: a legjobb film (dráma), legjobb férfi főszereplő( Casey Affleck), legjobb női főszereplő (Michelle Williams), legjobb rendező és legjobb eredeti forgatókönyv (Kenneth Lonergan)

(BéBé)

A forgatókönyv szerepelt a 2014-es "Feketelistán", ami egy olyan lista, ami a legjobban kedvelt, el nem készült forgatókönyveket tartalmazza.