Az enyém

Az enyém

Mine

Két nő egy aranyketrecben éli az életét, titkok és hazugságok között egy nagy családban, viszont minden vágyuk, hogy minden akadályt elhárítva megtalálják az igaz boldogságot.

(Hupka Adrián)

Rendező: Lee Na-Jeong
Forgatókönyvíró: Mi-kyeong Baek
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2021.05.08. | Netflix (2021.07.04.)

1. évad (2021) - 16 epizód

2022.02.28 JRD

A BRUTÁL JÓ...

Nem akarom ismételni önmagam, de egy újabb gyémánt a koreai filmek között. Egy állatira gazdag család, állatira hatalmas házban, állatira elzárkózottan élve, sok-sok intrikával és titokkal. A filmen egészén végigsodor a baljóslatú hangulat, és a végén már egyre nehezebben bogozod ki, hogy mi is van... de odaragadsz a tévé elé, és ha kell, hajnali ötig fennmaradsz, hogy megnézd! Itt a romantika csak mellékszál (amolyan királyfi és Hamupipőke pár jelenetben). A színészi játék több mint lehengerlő. A vércsehangú anyós se a család feje. A bugyuta bátyus és szinte érzéketlennek tűnő felesége. A jófiú zabigyerek a mindig mosolygós feleséggel. A titokzatos magántanár. A saját pecsenyéjüket sütögető szolgák. A repkedő dollármillióknak megfelelő vonok. És gyilkosság... Vajon a függöny mögötti valóságot meddig lehet a hatalmas kőfalak mögött tartani? Vajon a mindig mosolygós asszony fog újra mosolyogni? És vajon ki az igazi gonosz a falak között? Vajon hogyan néz szembe valaki azzal, amit mindig is titkolt? Nézd meg, és megtudod! Egy remek történet, remek színészekkel! Jó szórakozást!

2021.06.09 cosmik

Nem tudtam abbahagyni és alig várom az új részeket. Jó alakítások, remek látványvilág és végig tartja a minőséget.

2021.07.05 gerda

Elkezdtem nézni és a sztori felépítése nagyon megragadott. Kíváncsi vagyok és nagyon várom hogy folytatódik.

13 okom volt
2017