Zűrös viszonyok

Mistresses

2020.01.11 petraszab

Szuper kis sorozat volt. Többféle kapcsolatot mutat be. Hogyan kerül közel vagy éppen távolodik el egymástól a nő és a férfi.

2017.04.10 indingo

Pörgős sorozat szerelmi bonyodalmakkal. Mindegyik barátnő története érdekes, jól felépített szálon fut, bár valami picit már eltúlzott. Örülök, hogy dupla részenként adják le, mert egy rész nem elég belőle.

2017.05.31 Szilonka

Nagyon találó a magyar cím. Kicsit Szex és New York és Született feleségek utóérzés, de kedvelhető.

2017.11.23 Bazzzsi

Sajnálom, hogy a maradék évadokat nem adták le szinkronosan, mert nem egy új sorozatról van szó. Elég jól nézeti magát, és sok minden is történt benne.

2017.07.23 Lonka

Igazi csajos sorozat, amit nem készítettek már egy ideje. Sok-sok kalamajka és szerelem övezi a filmet, hol nevetünk hol sírunk, nagyon tartalmas történet.

2017.12.10 Greeta

Igazi csajos sorozat, sok bonyodalommal, szerelemmel és intrikával. Nem mondom, hogy a szereplők minden lépését értettem. Sok minden történt a sorozatban.

2017.01.08 holnaputan

Eddig csak az első két részt láttam, ami tetszett. Egy közepese kezdésnek jó. Talán a romantikus szálakat kicsit soknak érzem.