Elragad a hév

Need for Speed

2016.02.09 Nathan03

A film egyetlen jó oldala hogy Aaron Paul a főszereplő meg láthatunk benne jó pár dögös verdát elsuhanni de semmi több. Egy teljesen átlagos történetű film semmi extra. Egyszer nézhető kategória nagyon.

2016.02.25 Megamovie

Toby az autószerelő versenyautókat javít,amikor az csőd széle közelébe kerül összeáll az egykori Nascar pilótával Dino Brewsterrel ,azonban átveri és Tobey ártatlanul börtönbe kerül.Két év után bosszúra szomjazva kiszabadul Tobey és a fejébe veszi h... Több

2016.08.18 cinderella

Kellően izgalmas film. Most néztem végig másodjára. Igaz többnyire kiszámítható, hogy mi fog történni és van benne pár "na persze" jelenet, de ezek nem vonnak le a film nézhetőségéből. Valószínűleg máskor is meg fogom nézni.

2015.04.25 adibandii

Nekem nagyon tetszsett a film,bár nekem szinte minden autóversenyzős film bejön.Aaron Paul remek választás főszereplőnek,Imogen Poots pedig remek választás utitársnak.Szoval érdemes megnézni.

2017.10.30 Zsuzsy

Csalódás volt a film. Annak ellenére hogy a színészek jók, mégis unalmas és vontatott volt a film és nem is igazán lehet tudni mit akar kifejezni, mi a mondanivalója.

2015.06.09 Skarsh

A Need for Speed egy nagyon pörgős és elképesztően izgalmas film lett. Sajnos az újabb játékok adaptációja lett ez. Inkább már a jó autók szerepelnek benne, semmi éjszakai élet, semmi tuningolás. Ettől függetlenül Aaron Paul remekül hozza a szerepét,... Több

2015.10.26 krysn95

Need For Speed, Mustang, Kidolgozott akció jelenetek. Ezekből egy is elég lenne nálam a filmre, nem hogy így együtt. Az „on board” felvételek nagyszerűek, és így az egész egy könnyed, nyári mozi. Remek élmény

2015.06.17 szune40

Ritka pörgős és ritka akciódús film, az unalom messze elkerült szerencsére. A történettel amit írtak egész jól átadja az NFS hangulatát, talán csak a látványvilágon lenne mit javítani esetleg némi éjszakai versenyzés ilyesmi. Ezt leszámítva én élveztem.

2015.05.06 Szeky

Aaron Paul nagyon magasra tette a mércét a Breaking Bad-ben nyújtott alakításával. Ez a film nem követelt meg azért akkora tehetséget, mégis remekül hozza a karaktert. A játék hangulatát remekül visszaidézi a film a gyors autókkal. Látványos jelenete... Több

2015.01.27 Pillcsi

Elsőre az jutott eszembe,hogy olyan hosszú ez a film,ülünk a moziba és azt várom,hogy hol van már a vége,még mindig nincs vége áá.Amúgy maga a flim jó,a klassz autók mindig tetszik,a hang amikor felpörög a motor természetesen szuper,de olyan egyszer megnézem és kész.

2015.03.28 Jozzsef

meglepően jó film volt,egyszer simán nézhető volt szerintem azért valami szebb női főszereplőt kereshettek volna,ha már jó autók,akkor legyenek jó nők is :)

2015.05.27 Balu

Meglepően jó film volt,egyszer simán nézhető volt szerintem,bár elég hosszúra sikeredett azt hittem sose érünk a végére! Picit szebb női főszereplőt kereshettek volna,ha már jó autók,akkor legyenek jó nők is :))))

2015.06.01 zoll-e89

Vagány kis pörgős filmet készítettek. Kicsit aggódtam, hogy nagyon elfogják szúrni de nem. Véleményem szerint visszaadta az NFS-es érzést maga a sztori. Nem éreztem, hogy ellaposodna és vártam mivel zárják a filmet.

2015.02.10 totli

Egyszer meg lehet nézni. Pont. Semmi több. Aaron Paulnak nem kellett magát megerőltetnie, de ahogy elnéztem, senkinek. Sokat nem ér, az időt mondjuk el lehet vele ütni.