Jó szomszédok

Jó szomszédok

Neighbors
Videók

Ramona és Vic, a szeleburdi pár egy kertvárosba költöznek. A nyugodt környék felbolydul a temperamentumban, életvitelben, életfelfogásban teljesen más nézeteket valló fiatal pár érkeztével. Earl, az egyik szomszéd például annyira megváltozik, hogy felesége és lánya… Több

Forgatókönyvíró: Larry Gelbart
Premier: 1981.12.18.

2023.03.18 Sz396367

Rossz

Életem egyik legrosszabb filmje, a parádés szereposztás ellenére. 15 perc után szerintem már a főszereplő se tudta, éppen mi fog történni, és mit csinál.

2019.05.27 BoBamburg

Nem lesz a kedvenc vígjátékom, nem is egy kiemelkedő darab, de vicces és szórakoztató, úgyhogy nálam célt ért. Kellemes kikapcsolódás másfél órára, pörgős sztori Dan Aykroyd és John Belushi párosa nagyon jól elvan találva, működik a kémia, ahogy mondani szokták.

A való életben Dan Aykroydnak heterokrómiája van, azaz különböző színűek a szemei. Mivel a filmben a szerepe szerint kék a szeme, ezért kontaktlencsét kellett viselnie, aminek következtében kitágultak a pupillái, ami az egyik jelenetben tökéletesen látható, amikor ráközelít a kamera. Szerző: rbernadett

A film könyvén alapul, amit ugyanezzel a címmel adtak ki. Szerző: rbernadett

Tim Kazurinsky alakítja Tino Insana édesapját. A valóságban Kazurinsky 2 évvel fiatalabb Insananál. Szerző: rbernadett

Bill Conti helyettesítette Tom Scott zeneszerzőt.Szerző: rbernadett