Kilenc élet

Nine Lives

2016.05.03 raczdavidzsolt

Kilenc élet, mert a macskának ennyi van. De nekem nem, tehát minek áldozzam perceim erre? Soha nem akarom látni mégegyszer.

2017.08.27 T.Andras

Ezt a szerepet mintha Kevin Spacey-re szabták volna, kifejezetten jól állt neki a karakter. Bár tőle már komoly filmeket is láttunk, ez alkalommal egy könnyed vígjátékban mutatta meg, mit tud. Nekem tetszett.

2016.09.16 Vviktor

Aranyos, szórakoztató film és talán mondhatni hogy nem az a megszokott vígjáték, mert különlegesebb a sztorija. A szereplők jól alakítanak, kellemes kikapcsolódás volt!

2016.09.09 hansi13

Nem felesleges ilyen filmeket gyártani. A költségvetés nem veri az egeket, de tisztességes munkát lehet összehozni ennyiből. A színészk abszolút szerethetők és a sztori is edves, még ha kissé kiszámítható is. Ne feledjük, hogy ez a film nem filmes díjakra hajt, célja a nézők zórakoztatása.

2018.04.12 Jeanny

Felejthető, talán ez a legmegfelelőbb szó rá. Bezsongtam, mikor megláttam Kevin Spacey nevét, viszont ebben a filmben valóban ez a legérdekesebb. Egyszer-kétszer felnevettem, de ettől függetlenül semmi újat nem tudott felmutatni. Pedig már igazán várjuk az újdonságot. :)

2016.10.09 Barbara Bacsa

Tökéletes családi film. Móka és kacagás legalábbis a cica zseniális benne :) Többször folyt a könnyem a nevetéstől. Igényesen kidolgozott jelenetek. A szokásos gazdag üzletember,aki nem törődik a családjával,de egy baleset folytán egy macska testébe... Több

2016.05.15 OrSi

Olykor elgondolkodom azon, hogy mi szükség az efféle átlagos vígjátékokra. De komolyan. Cuki a cica, viccesek a párbeszédek és a macskamonológok, de miután megnéztem, már el is felejtettem, hogy valaha is létezett ez a film.

2016.05.22 Sniper

Cukiságosan humoros vígjáték Kevin Spacey-vel a főszerepben. Nekem nagyon tetszett, habár semmi újat nem mondott és tele van az amerikai vígjátékgyár összes kliséjével, azért remekül szórakoztam rajta vasalás közben.

2016.09.08 KingPin

Kínosan gyengére sikerült ez a film. A neves színészeken és a költségvetésen kívül minden hiányzik a filmből, amivel el lehetne adni. Nagyon valószínűnek tartom, hogy nem fog megtérülni a filmbe fektetett pénz.

2019.12.07 [email protected]

Egy kicsit szomorú, megható, de vannak benne vicces részek is én csak ajánlani tudom!

2020.01.26 vikis009

Nem volt rossz. Egy vasárnap délutáni könnyed filmnek elmegy. Aki nem kedveli a macskákat felesleges megnéznie. (Nem is értem.)