Otthon, édes pokol

Home Sweet Hell

2020.12.12 uniterra

Kellemes kis mozi volt. Fekete komédia, annak elemeivel.

2017.05.07 mamiéstöti2

Érdekes film, melyben sok tanulságot rejtettek el a készítők és igyekeztek ezt hozzáértő színészekkel megjeleníteni, de valami mégis hiányzott belőle.

2017.11.02 indingo

Nagyon hasonló, mint a most mozikban ment Öldöklő szerelem. Heigl jól hozz a kissé zizzent feleség karakterét, de elég sablonos és kiszámítható film.

2017.11.23 Bazzzsi

Számomra nem volt valami hiteles a történet. A leírás felkeltette az érdeklődésemet, de az elejét leszámítva eléggé lapos volt a történet és eléggé közhelyes a vége.

2016.01.04 mrarizona

Kellett vagy 50 perc mire hozzaszoktam Katherine Heigl hangjához. Az eddig filmjei utan, jol áll neki ez a szerep. Utolag belegondolva maga a film nem is rossz, egyszer mindenképp meg lehet nezni.

2020.09.30 Annuska

Csak egy nő haragjától óvjon meg minket az Úr! :) Én több galád tettet tettem volna bele. Közepes volt, kicsit kiszámítható történettel.

2015.09.17 Ragemarci

Átlagosnál kicsit gyengébb fekete komédia.

2015.05.11 Borsossy

Ez az a film, aminek a készítői nem tudták, hogy vígjátékot, romantikus komédiát, társadalomkritikus pszicho-drámát, vagy épp horrort akarnak forgatni. És mivel a néző közben folyamatosan próbál alkalmazkodni, de nem tud, így értetlenül áll fel a v... Több

2015.05.12 smith

Közepesre tudom értékelni ezt a filmet. A történet nagyon jó lenne, és lehetett volna belőle egy szuper thrillert készíteni, ha úgy állnak hozzá. Ez a műfajok keveredése nem tudom kinek jön be. Sok helyen idegesítő, hogy komoly részeket gyermeteg ide... Több

2015.08.23 Norcsi59

Életszerűtlen gagyi egyszerű film. Realitása 0 és egyáltalán nem meggyőző a színészi alakítás sem. A színészektol jobbat vártam de sajnos egy átlag alatti film lett a szememben.

2016.08.14 Bedecs.hu

Számomra nézhetetlen, unalmas film, a feléig bírtuk aztán feladtuk.

2015.10.06 idefix

Nem győzött meg a film. Egyrészt mert nincsenek szerethető, normális karakterek, másrészt mert nulla a történet. Sablonos alapötletből indul, ami végéig lapos marad.

2015.12.20 fazsuzso

Nem igazán győzött meg a film. Nincsenek értékei, sem erkölcsi, sem művészi, sem dramaturgiai értelemben. Unalmas volt. Keverednek a különböző műfaji elemek ami nekem nagyon zavaró volt.

2015.06.05 Ampulla

Csatlakozom az előttem értékelőkhöz! Én úgy szeretek filmet nézni, hogy eldöntöm milyen műfaj legyen. Erre áll rá az agyam (agyban dől el :-) ), és így alakul ki a véleményem is: tetszett, vagy nem! Na ennél a filmnél többször is "újratervezés" törté... Több