Novemberi gyilkosság

November Criminals

2024.02.09 Sandor

Én megpróbáltam

Én megpróbáltam végignézni, de cirka 2/3 után feladtam. A főszereplők roppant bájosak. De a történet... olyan kínlódva halad. Vártam, hogy jobb lesz, és egy idő után feladtam. Az alakítások olyan semmilyenek, nem meggyőzőek.

2018.05.18 ArpiHajdu és Réci

"A kevesebb néha több"

Egy újabb film, amely nem tudta eldönteni mi szeretne lenni, így inkább belegyömöszölt mindent egy kalapba és időről-időre előrángatott egy műfajt, egy témát, majd gyorsan vissza is dobta, a nélkül, hogy használta volna. Van ebben minden: tini szerel... Teljes kritika

2018.01.21 mamiéstöti2

Elejétől a végéig izgalmas film, melyben gondot fordítottak a fiatalkori szocializálódás kialakulásának vicces történésére is. Mindenkinek ajánlom.

2018.03.21 indingo

Sokkal jobb is lehetett volna a film. A két főszereplő talán a legtöbbet foglalkoztatott fiatal színész manapság. A nyomozós szál túl egyszerű volt és az sem volt túlrészletezve, hogy a meggyilkolt fiú miért is állt drogdílernek.

2019.07.10 HercegPeter

Egy kriminek illene csavarosabbnak lennie, de ez nem az. Alapból a történet se túl érdekes. Mivel a műfaja kevert, így egyik szálra se jut elég idő. Nincs benne se elég izgalom, se elég romantika. Próbálták eladni a filmet a két fiatal sztárral, de ő... Több

2018.11.02 VvV

Nekem tetszett a története. Nem bonyolítják túl a szálakat, de egyszer érdemes megnézni.

2018.04.05 dovetusfurdo

Összességében nem rossz film ,de jobban bele kellett volna ásnia magát a nyomozásba rendőrségi szempontból is , hogy éreztesse a nézővel ott milyen nyomokon voltak és milyen feltételezés alapján gyanakodtak bandaháborúra. Így lett volna másfél óra helyett kettő de az tömény izgalom.

2024.02.04 Kinga Kecskeméti

Ne várj tőle profi nyomozósdit!

Ha nem várunk tőle szigorúan krimit, akkor ez egy szerethető film lesz. Műfajilag nem is meghatározható. Egy fiatal fiú érzésein, tettein keresztül nézzük ezt az összekavarodó világot, akinek nagyon sokat jelent a BARÁTSÁG szó. A tinédzserek már csak ilyenek, lázasan belevetik magukat elveikhez hűen veszélyes dolgokba, aminek nem látják a vészjósló kimenetelét. Ugyanakkor egy kibontakozó tiniszerelemnek lehetünk tanúi, minden fiatalnak ilyen első szexuális élményt kívánok, nagyon édesek, kicsit suták, tiszták, ártatlanok voltak.

2019.03.31 MidoD7

Van, akinek még fontos a barátság

Nekem kifejezetten tetszett a film. Persze feltűntek hiányosságok benne, de ezt most egyelőre tegyük félre. Lássuk, milyen történetet kaptunk a pénzünkért. Kaptunk egy alap bűncselekményt, ami elsőre tökre egyszerűnek látszik. Azonban szép lassan kibontja a karaktereket és mindenki lelke mélyére láthatunk. Nem az minden, aminek látszik. Szépen bemutatja, hogy a barátságok talán még nem leírt dolgok ebben a világban, van olyan, akinek számít a másik, nem csak díszből tartják egymást barátnak. Főszereplőnk tűzön-vízen át próbálja meg kideríteni barátja meggyilkolásának okát és elkövetőjét. Sokan tarthatják ezt már fanatikus megszállotságnak, de épp ezzel a motívummal fejezi ki igazán a film, hogy milyen fontos számára ez az erős kapcsolat. Még közeli hozzátartozói is értetlenül állnak a fiú elszántsága előtt. Véleményem szerint ezzel a világot próbálja ábrázolni, hisz legtöbben nem értik, egyeseknek miért jelent annyit úgymond egy idegen embertársunk. Emellett az erős kötelék mellett bevezet minket a tinilét rejtelmeibe is, amit nem éreztem teljesen odaillőnek, tekintve, hogy nem egy tinifilmről van szó, de talán ez csak némi fűszerként akart szolgálni. Végtére is, ez is tetszett. Phoebe karakterét sem hanyagolták el, az ő oldala sem egyszerűbb, hiszen ki akar tartani barátja mellett, de nincs egyszerű dolga. Lényegében becsületesen összerakott film lett. Fontos dolgokra világít rá. Érdemes legalább egyszer megnézni.

2018.10.08 Kinga0

Nem... sajna még nem láttam a filmet. De az egyik kedvenc színészem játszik benne, Ansel Elgort. (Csillagainkban a hiba, Nyomd bébi, nyomd) Hol tudom megnézni, az se zavar ha angol, mert értek angolul?