Ollókezű Edward

Edward Scissorhands

2015.03.07 justynaw

Ez a fantasy poétikus és romantikus egyszerre, gyerekkorom egyik meghatározó filmélménye. A formabontó képi világa, a maszkmesterek, a stílus nem véletlenül lett iskolapéldája sok későbbi filmnek. Talán avul, talán kissé el is szoktunk már a film las... Több

2015.01.28 encike

Nagyon jó film.abszolút élvezhetõ. Edward karaktere nagyon szerethetõ és Johnny Depp egyik legjobb alakítása is egyben.

2015.01.25 Borka

Klasszikus Tim Burton minden szempontból. Bizarr de megható és szép történet. Én nem tudom megunni.

2015.01.27 Cintia

Gyermekkorom egyik meghatározó filmje. Nagyon tetszett, de felnőtt szemmel csak értékesebb lett a szememben

2015.01.22 sggyula

Nagyon szerethető történet, szerethető szereplőkkel. Karácsonykor néha újranézzük, nem unjuk.

2016.04.22 Buffy

Hangulatos és bizarr modern mese, ami nem akar szájbarágósan rámutatni, milyen elutasítóak is az emberek, ha valaki eltér a normálistól. Úgy tud érzelmes és mondanivalóval teli lenni egyszerre, hogy nem valami grandiózus giccsapokalipszist zúdít ránk... Több

2015.01.29 stiefelism

Klasszikus Tim Burton film. Johhny Depphez nagyon jól illenek az ilyen szerepek, remekül alakított, a történet pedig valóban tanulságos és elgondolkodtató.

2015.02.21 adelheid

Az első Depp filmem. Érdekes alkotás, nekem nagyon tetszik. Depp is remek benne, nem is értem miért nem jelölték Oscárra, talán még fiatalnak ítéltetett. De végig rezzenéstelen arccal, görcsös mozgással eljátszani ezt a szerepet, én megítéltem volna neki a díjat.

2018.08.24 Tothem

Ez egy mese nem csak gyerekeknek. Az unalmas kertvárosi élet negatívjait veti elénk miszerint az emberek egymáson élik ki a bulvár utáni vágyaikat. De a legfontosabb azt hiszem pont az ahogy filmre viszik azt az érzést mikor meg akarunk ölelni valaki... Több

2015.02.10 szbabus89

Klasszikus. Sokszor láttam már, de nem lehet megunni. A történet ötletes, helyenként humoros, helyenként megható a J.D. egyik legjobb alakítása.

2015.01.26 Piper

Tim Burton - Johnny Depp páros mindig jó filmeket hoz össze,nem is csoda, nagyszerű rendező és nagyszerű színészről van szó:)

2015.01.26 diamond1011

Egyszer láttam,nem az én műfajon,de tetszett igaz majdnem végig sirtam

2015.04.30 borka91

Imádom Tim Burton filmjeit, és Johnny Deppet is. Nagyon szürreális a film, de nekem tetszik a története, és a pszichológiája is. Kicsit bizarr, de nagyon emlékezetes alkotás.

2016.01.28 Dooo

Kedvenc Tim Burton - Johnny Depp filmem, aranyos kis film, benne van minden amit a rendező és a szereplők beleraktak. Furcsa, különc, mégis józan keretek között.