Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Halálsoron

(The Green Mile)
Halálsoron

Tartalom

A Halálsoron a harmincas években játszódik egy halálraítélteket örző börtönben. Itt szolgál Paul Edgecomb főfegyőr, akinek megváltozik élete, amikor bekerül hozzájuk John Coffey, a nagydarab, jámbor kinézetű fekete férfi. Coffey-t két fehér gyermek meggyilkolásával vádolják, de egyáltalán nem úgy viselkedik, mint aki képes lenne egy ilyen szörnyű tettre, sőt! A jámbor férfi különleges képességei nem maradnak sokáig titokban.
(SódóGA)

2016. 01. 25. 17:54

Kevés kiváló, (sőt: jó) Stephen King-adaptáció létezik, ez egyike azoknak. Magával ragadó, elgondolkodtató alkotás. Persze mondhatnánk, hogy Darabont neve A remény rabjai után garancia volt a sikerre.

2015. 02. 16. 21:18

Ezt a filmet tizennyolc évesen láttam először és nem szégyellem azt mondani, hogy elsírtam magam a végén.

2015. 12. 30. 08:57

Ez is azok közé a filmek közé tartozik, aminek idő kell, mire leülepszik. Drámai, ahogy szembeállítja az ártatlanságot, a halálbüntetés borzalmas kilátásával.

Jeffrey DeMunn
Patricia Clarkson
Bonnie Hunt
Patricia Clarkson
James Cromwell

Doug Hutchinson az az Percy, pár éve feleségül vette tanítványát, de később elváltak.

(Laca92)

A villamosszéket, először 1890 ben használták, utoljára pedig 2013 ban Amerikában.

(Laca92)

A filmben szereplő kisfilm egy komédia.