Örökké tudom, mit tettél tavaly nyáron

I'll Always Know What You Did Last Summer

2019.03.29 Timcsi

Köze nincs az első kettőhöz. Gyenge, nézhetetlen.

2017.11.01 Bazzzsi

Túl sok idő telt el az eredeti filmek között és ugye itt a szereplők sem a megszokottak. Még egy bőrt le akartak húzni a sztoriból, de nem igazán jött be. Eléggé sótlan és kiszámítható.

2017.12.12 Greeta

Sajnos nem üti meg az első két rész szintjét, elmarad a hangulat. Történetben nagyon gyermeteg, helyenként nevetséges a szőke csaj sikoltozása. Nem jó film.

2016.06.05 moov18

Az első két rész is elég harmatosra sikerült, na de ez kérem szépen túlmutat mindenen. Ostoba, buta, unalmas, lapos, érdektelen fércmunka. Egyetlen pozitívumot sem tudok kiemelni, mivel olyan nem volt. Az első két rész ehhez képest igazi főnyeremény,... Több

2018.09.06 Timo93 Nézhetetlen

Na ez az a film aminek sose szabadott volna elkészülnie. Ennyire elrontani egy történet alapot, amit az előző két rész adott ez elvette. Ennyire felesleges, ostoba storyt. A színészi játék is 0. Semmi jót nem lehet mondani róla. Kár volt megnéznem.

2015.01.23 David

SPOILER Sajnos ez a rész már már misztikussá vált. Pont amit szerettem az első két részben, hogy a valóságtól nem rugaszkodik el az már nem igaz a 3.-ra. Egy tipikus kísértet horror lett, ami bár az átlagosnál valamivel élvezhetőbb számomra meg sem közelíti az első két rész színvnalát.