Őrült és gyönyörű

Őrült és gyönyörű

Crazy/Beautiful

A Pacific Palisades Gimnáziumban egy szegény latino beleszeret egy jómódú környékről származó problémás lányba.

(nagymarti82)

Premier: 2001.06.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.03.04 indingo

Őrült és gyönyörű és ha elsőre azt gondolnánk a srác a rossz fiú és a lány a a kis naiv szépség, hát igen csak tévedünk de nem csak ebben hiszen elsőre a szertelen és zabolátlan csajról azt feltételezzük hogy egy gazdag apuka neveletlen lánya, aki n... Több

2016.10.22 vivikejencikelara

Bennem mindenféleképpen mély nyomot hagyott. Megjegyeztem belőle pár gyönyörű szerelmes mondatot. amit idézetként is lehetne használni. Gyönyörű történet. Mindig meghatódok több jelenetén is.

2017.06.01 jencike1985

Barátnőm miatt néztem ezt is és nagyon nem bánom ezt sem. Tudom ezeket mindig elmondom mert magamtól sosem nézném meg például ezt a csodálatos filmet sem. Alapjáraton nem szeretem ezeket a szerelmes filmeket, ebben mégis sokkal több van mint amit hittem. Csodálatos.

Az iskolai jeleneteket egy igazi középiskolában vették fel és a statiszták többsége valójában is diák, színészi tapasztalat nélkül.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Jay Hernandez kénytelen volt spanyol leckéket venni a szerep kedvéért, ugyanis a valóságban nem beszél folyékonyan spanyol nyelven.Szerző: ArpiHajdu és Réci