Ősz New Yorkban

Autumn in New York

2022.09.11 Klauka89

Hát nekem ez egy nem. Pedig a hormonjaim az egekben, de nekem túl nyálas volt. Pedig pöpec volt a színészi játék, Gere remekelt. Winona Rydert jó volt ilyen fiatalon látni, nekem a Stranger Things tette híressé. Szakácsi... Isten nyugosztalja! De akk... Több

2021.10.16 dandelion1983

Minden hibája ellenére nagyon szeretem ezt a filmet, olyan érzékenységgel van elkészítve, ami minden alkalommal teljesen maga alá gyűr. A történet, a szereposztás, a zene, minden a helyén van. Az egyik kedvenc romantikus filmem.

2016.01.07 [email protected]

Igényes romantikus filmek kedvelőinek kötelező a film. Tele van érzelemmel és lelkileg Hat az emberre. A színészek mentalitása nagyon illik az adott karakterbe.

2016.08.29 GaraiV

Tipikus, romantikus film, igazi szerelmi dráma, ami érzelmileg megfogó, magával ragadó. Szentimentális és érzelmes, a hangulata magával ragadó. Műfaj kedvelőinek tetszeni fog.

2015.10.17 dubzsu

Nagyon érdekesnek találom az alapötletet. A valódi életben azért ez ritkán fordul elő, mégis bele tudtam élni magam a történésekbe. Jó szereplőválogatás.

2015.01.29 Dotty90

Hát ez ilyen romantikus végig bőgős. Ha tetszett az Édes november ez tuti be fog jönni.

2015.05.01 smallstar

Szép, kellemes, sírós, ha épp olyanod van, de semmiképp sem eredeti. Az eredeti a Love Story, ott is a nő halálos beteg, ott is meghal a nő. A megismerkedés, a korkülönbség, a kor más, de a szenvedés, vagy épp a haldoklás megélése nem igazán különbözik. Mindezek ellenére szerethető, nézhető.