Tűzgyűrű: Lázadás

Pacific Rim Uprising

2018.04.11 TribeBubu

Az első rész egy remek látványfilm volt. Semmi agyalás, csak a látvány és (animés) hangulat. Sajnos a második részbe az utóbbiból kevés jutott. Az alapötlet és a nagy fordulat egész jó volt és az elgondolás is tetszett, hogy hogy néz ki évekkel az el... Több

2018.06.22 Scriptor

Iszonyúan látványos és nagyon szórakoztató látványfilm. Nekem kicsit erősebb karakter-bemutatás jobb lett volna, ezen a téren jobb az első rész. De mindent egybevéve izgalmas, remek rendezéssel. Nálam 7.5 pont, 3 csillag.

2018.04.12 Bizsu82

Látványos és pörgős a film, de összességében nem hozott nagy újdonságot, nem igazán ütött. A színészek alakítása megfelelő, de semmi extra. A története lehetne kicsit összetettebb, fordulatosabb és kevésbé kiszámítható. Ennek ellenére élveztem a filmet, de ki lehetett volna hozni többet belőle.

2018.04.13 adamkatka

Szerintem A Tűzgyűrűből a 2013-as rész is bőven elegendő volt, főként hogy mindkét része -főként a korábbi- erős Transformers utánzat. A karaktereket és a hangulatot tekintve az öt évvel ezelőtti rész jóval színvonalasabb volt. A Lázadásban már csak ... Több

2019.01.05 szabomarc

Lehet, hogy az én ízlésem változott az első rész óta, de ahhoz képest szerintem nézhetetlen lett ez a rész - ennek megfelelően végül végig sem tudtam nézni. Nem ajánlanám senkinek, időpazarlás.

2018.04.13 Vitya

Aktív cselekményű, pörgős film, de mégis sablonosnak mondanám. Nagyon sok hasonló sci-fit láttunk már. Egyszeri nézésre kellemes szórakozást adott, de újra nem nézném meg. Kategóriájában átlagos, egyszer nézhető film, újdonságot nem hozott.

2020.12.23 helfannn

Ez inkább nagyobbaknak szól, de jó lett benne minden. Az akciójelenetek, a karakterek, lekötött végig. Nem hiányzik semmi, megvan minden ebben az akció-sci-fi-ben, minden, ami kell. Ajánlom mindenkinek.

2018.04.16 [email protected]

Arra jó a film, hogy az ember agya ellazuljon, kikapcsoljon, de összességében a mondanivalója, a története elég gyenge. Egyszer meg lehet nézni már csak a látvány miatt is, de maradandó élményt nem okozott. Igazi látványfilm, kategória kedvelőinek jó élmény lehet.

2018.04.12 schvarz

Nem igazán fogott meg a film. Az az érzésem hogy csak a látványra törekedtek, és így a sztori rovására ment a dolog... Nincs igazi mondanivalója, története. Egyszer nézhető, felejthető film.

2018.04.17 padfoot8925

Vérbeli akciófilm. A harcok nagyon jól kidolgozottak lettek ami egyik nagy előnye a filmnek. Emellett habár nem túl bonyolult de mégis érdekfeszítő tud lenni a karakterek háttértörténete. Nem mehetünk el amellett sem, hogy a zenéket nagyon remekül eltalálták főként a harci jeleneteknél.

2018.04.18 Rikudou6

Először is, a történetet tekintve a film rémesen rossz. Mondhatni se füle se farka az egésznek. A színészek semmi maradandót nem alkottak ami miatt visszasírnám ezt a művet. Zeneügyileg egész korrekt volt, és az akció jeleneteket is szépen megoldották. Viszont átlagosnak sem tudom emiatt mondani.

2018.04.18 prongs2001

Szó szerint lenyűgöző módon rontottak el egy olyan jó filmet mint a Tűzgyűrű, ezzel a folytatással. Hol is kezdjem? A film maga jónak tűnt bemutató alapján de igazából azokon a látványos harcokon kívül semmi értékelhető nem volt benne. Unalmasak volt... Több

2018.04.13 miklosvaridori

Történet nulla- látvány 10-es... Karakterfejlődés hiányzik, ahogyan a humor is. Nálam ezeket nem tudták pótolni a zseniális effektek és látványos akciójelenetek sem.

2018.04.16 penzesisti

A Tűzgyűrű részek mindegyike elég erőteljesen a Transzformers filmek koppintásai, több szempontból is de főként az effektek miatt. Azonban a történet, a mondanivaló és az érdemleges tartalom elmarad a korábbitól. Az effektek, a látvány, a scifi eleme... Több