Apu vagy anyu?

Papa ou maman

2021.03.08 Aki_megmondja_a_tutit

Egy gyenge vígjáték

A film nem indult annyira rosszul, felvezettek egy különleges történetet, de azt rosszul valósították meg. Úgy érzem, hogy a két szülő túlzásba esett, és ez engem inkább elkedvetlenített, mintsem megnevettetett volna, voltak benne jó poénok, vicces részek, ha a vége nem olyan lett volna, amilyen, talán jobb értékelést is kaphatott volna, de ez így gyenge.

2016.08.06 mamiéstöti2

Tipikus francia vígjáték, sok jó poénnal, és elgondolkodtató tanulsággal. Élvezhető, de láttam már jobbat is.

2018.02.28 indingo

Picit nehezen indult be. Kicsit furcsa a kezdése, de utána egy elég korrekt és helyenként remek humorú film kerekedett belőle. Érdemes adni neki egy esélyt.

2016.06.27 Thibo84

A film első felénél azt vártam mikor lesz már vége, de amikor a két szülő azon verseng, hogy a gyerekeknél hogyan érje el, hogy ne vele akarjon maradni, azon párszor felvisítottam. Így nem vált annyira unalmassá.

2016.10.14 lolita13

vicces film bár kicsit unalmas volt, egyedül az része tetszet amikor versengtek a szülők.

2017.11.13 edessszilvia

Nem szoktak tetszeni a francia filmek, de Az apu vagy anyu nagyon megfogott, mert a mondanivalón túl tele van jó beszólással, értékelhető karakterekkel.

2015.06.26 FarZoo

Valóban szórakoztató, jó poénokkal teli, igényes vígjáték, egy percig sem unalmas. Várom a magyar, szinkronizált változatot, tervben van hogy újra megnézem. Érdemes megnézni, valóban leköti az embert.

2015.08.21 fagitta

Vannak üresjáratai és hiányosságai, de összességében egy élvezhető, vicces film, frappáns megoldásokkal, szerethető karakterekkel. Nagyon jók a megoldások, humoros.

2015.07.18 tamas84

Tipikus francia vígjáték, annak minden előnyével és hátrányával. Én személy szerint kedvelem a francia humort, így ebben sem kellett csalódnom. Kellemes, szórakoztató film, ami nem hagy maradandó nyomot, de egyszeri kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel.

2015.11.17 Regi82

Ötletes és könnyed vígjáték. Tetszettek a szülők,vicces volt,hogy nem akarták magukhoz édesgetni a gyerekeket hanem inkább a másikra tukmálták különböző cselekkel. Voltak jó poénok!

2015.10.20 J.Fatime

Hát a gyerekek azok valami igazi kis idegesítő bunkó gyerekek,de azért a szülők túltettek rajtuk is. Egész jó kis film volt,az elején ellőttek egy két poént de aztán valahogy unalmas volt hogy harcolnak egymásnak az apa meg az anya,de azért meg lehetett nézni. Többször biztos nem fogom :D

2016.07.31 Fanni11

Tipikus francia filmvigjatek!!! Ezzel mindent elmondtam szakadtam a rohogestol elejetol a vegeig!!!

2016.01.26 Eszti

Jó kis film volt.Sokat nevettem.A szülök igazi kis szemetek akik szivatják a saját gyerekeik,csak azért,hogy a másik fél kapja őket.Mondjuk a gyerekek nagyon bénák és idegesítettek is de azért jó vígjáték.