Édes kis malackám

Édes kis malackám

Penelope
Timejja

Penelope Wilhern gazdag családba született, ám a Wilhernek átka sújtja. Meg kell törnie a családi átkot azáltal, hogy megtalálja az igaz szerelmét. A családi birtokon magányosan várja, hogy elé járuljanak a kérők, ám amint tudomást szereznek az átokról, kereket oldanak. Egy bulvárlap riportere… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2006.09.08.

2019.07.26 Ms. Akárki

Nagyon jó film. Véletlenül bukkantam rá és nem bántam meg hogy megnéztem, mert egy nem kimondottan tipikus romantikus film. Tanulságos és érzelmes, ahogy a fiatal lány külső és belső vívódásai követhetjük nyomon a kinézete, az orra miatt. Szerencsére mindig akad akinek nem csak a külső a fontos.

2017.10.26 indingo

Egy film bőrébe bújtatott gyerek mese. Kedveltem a történetét, mert picit kiszámítható volt, de újszerűnek is tartottam. Egyszerű humora van és a színészek is mindent megtettek a siker érdekében.

2016.02.19 Lonka

Kellemes mese-film romantikusoknak. A történet persze kicsit nevetséges, de valahogy mégis szerethető. Gyerekekkel is bátran megnézhető, picit felhívva a figyelmet arra, hogy a külső nem minden.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Aranyos kis mese-film. Felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt ajánlatos megnézni. A története először olvasva azt hittem valami gagyiság lesz, de elég jól megoldották a sminkmesterek a malacka orrot.

2015.12.27 Timejja

Aranyos kis családi film, afféle modern tündérmese. Jó színészek, jó történetvezetés, nagyon szép díszletek. Tanulságos sztori, szépen rávilágít a mai szépség-centrikus világra, társadalomkritikaként sem utolsó.

A forgatásra 2006 januárjában került sor. A filmet 15M $-ból forgatták le. Világszinten 21,156,270 $-t keresett a film a mozikban.Szerző: dulkap

Forgatási helyszínek: - London, Anglia - Buckinghamshire, AngliaSzerző: dulkap

Angliában és az Egyesült Államokban is két évvel a felvételek után mutatták csak be a filmet.Szerző: dulkap

Sok moziba „Scarfy” álnéven kerültek a kópiák.Szerző: dulkap