Holtpont

Point Break

2016.08.15 VFTS

A sztori elég kiszámítható, de a látványért mindenképp megéri megnézni.

2016.11.25 Borga

Amit külön kiemelnék ezzel a filmmel kapcsolatban az nem más, mint a helyszínek, az akciójelenetek és a koreográfia. Ezek egészen elképesztőre sikerültek. Érdemes megnézni, izgalmas film.

2016.02.13 Balint

Engem az eredeti annyira nem varázsolt el, de ez meglepően izgalmas és látványos feldolgozása volt, már szinte úgy éreztem a film vége felé, hogy igen kellett már egy ilyen is és én abszolút nem bántam meg, hogy jegyet váltottam rá ;)

2016.11.07 kicsimano

A Holtpont az első másodperctől az utolsóig egy igazán lendületes akciófilm, amely egy pillanatra sem áll meg, lassul le. Amellett, hogy különösen látványos, maga a cselekmény is izgalmas, a karakterek jól kidolgozottak.

2016.12.02 gubimari

Látványban verhetetlen volt 2015-ben a Holtpont. Akik szeretik az extrém sportokat, azoknak különösen érdemes megnézniük, ugyanis én is tátott szájja néztem végig az egyes jeleneteket.

2017.03.27 Szinano

Sajnos nem láttam az eredeti, 1991-es akciófilmet, de ez után biztosan be fogom pótolni azt is. Mondjuk ami nekem nagyon tetszett, az egyértelműen a látvány volt, ámulatos volt ez a film 3D-ben.

2016.09.17 krazucsi

Ha otthon, TV-n néztem volna meg a filmet, lehet, most azt írnám, hogy jó volt-jó volt, de nem egy nagy szám. Ellenben (szerencsére) moziban láttam, ráadásul 3D-ben, így megtapasztalhattam, milyen látványos a film. Ugyanis a látvány mindent vitt.

2017.05.01 Kyuuseishu

Igényes újraértelmezése az eredetinek, a mai kornak megfelelő szellemiségben nagyobb hangsúlyt fektettek az extremitás és a tájak bemutatára, és kevesebbet az indítékok és karakterek kidolgozására. Bár az már az eredetinek sem volt erős oldala, itt m... Több

2018.03.19 silverkesh

Nem volt rossz, de egyszer pont elég, kicsit beteges egy sztori számomra.

2016.01.05 [email protected]

A történet kissé sablonos mert sok hasonló történettel találkoztunk már. Viszont összességében egy izgalmas cselekményes pörgős film. Látványban profi.

2017.07.11 Kadinta

NEM. Aki látta a Keanu Reeves-es változatot, és azt hiszi, hogy ez jobb, NEM. Ez egy látványfilm. Nem látom benne a fantáziát. Az eredeti film tudta, hogyan kell tálalni a történetet, sőt, sikerült is neki. De ez... a színészeket holtig tudnám alázni... Több