Pókember 3.

Spider-Man 3

2016.02.14 Megamovie

Véleményem szerint a túlzsúfoltság nem tett jót a filmnek , ettől függetlenül szerintem nem olyan rossz ez a film,bár továbbra is második részt tartom a legerősebbnek a trilógiából .

2016.04.27 ereln

Sajnos ez a rész túlzsúfolt lett és ez okozta a vesztét, ha csak egy ellenfélre koncentráltak volna, mint az előzőekben akkor mindenképp működött volna, de így sajnos nem nyerte el a tetszésemet.

2016.01.14 esfworld

A készítők mertek újítani csak az a baj, hogy sok ellenséget tettek bele, akiknek nem volt elég idejük kibontakozni, sőt Homokember karaktere is semmilyen lett, de ezen kívül a film nagyon szórakoztató.

2016.06.23 postaslaszlo8

Talán a legjobb Marvel-adaptáció, jól fel van építve, jók a karakterfejlődések, jó kis akciók, néha Peter töketlenkedése már zavaró, de hát nincs mit tenni.

2015.05.01 dps

A film pukkanásig tele van tömve: akciókkal, mesével, karakterekkel, humorral, energiával, létformákkal, látvánnyal, és persze ötletekkel. Miként a háló-fejű hős őrülten száguld Manhattan kanyonjaiban egy pókháló végén, a film is lélekszakadva és fig... Több

2016.06.26 portal91

Ezt a filmet is szeretem, bár a minősége nem túl jó. Túl sok ellenfelet próbáltak belesűríteni, ami nem tett jót a szériának, pedig jó kis trilógia lett volna, ha ezt nem rontják el.

2016.07.26 Karolyka

Egyszerűen imádom a képregényfilmeket de ezt a részt egyszerűen kár volt leforgatni. Katyvasz az egész mind stílusban mind pedig történetben. Már a színészek sem igen hisznek ebben a filmben és ez a film folyamán is észlelhető sajnos.

2015.06.23 Newyqrk

Az első kettő közepessége után ez meglepett mert végre volt benne új dolog is. Meg ugye Venom is. Remek harc volt Pókember-És önmaga/Pókember-Venom/Pókember-Harry között is

2016.05.07 Garadi

Borzasztó. Az elsö két rész nagyon jól sikerült, és úgy tünt, kapunk egy kiváló Pókember-szériát. Hát ez a film tönkretette. Három gonosz is van a filmben, egyik sincs rendesen kidolgozva, a notórius emo-pókember pedig egy vicc... egy rossz vicc. Bár... Több

2015.01.30 b.szenti007

Nagyon jól sikerült ez a befejezés. Örülök, hogy ilyen klassz 3D animációt dobtak össze, mondjuk a SONY sose aprózza el. :)

2014.10.04 quentin

Tipikus folytatásfilm, még több látvány, még több romantika, még több főellenség és csata, csak eközben valahol elvész az egész film, és inkább hasonlít egy nagyszabású videoklipre, mint egy egész estés mozira. A franchise egyértelműen leggyengébb része.

2015.03.30 anolib

Nekem még mindig nagyon tetszik ez a sorozat (1.,2.,3. rész). Szerintem ez is nagyon jól sikerült, ahogy az első két része. Szerintem kellően vicces (néha) és izgalmas.

2015.02.04 Hamsti

Tobeynak nagyon jól áll a pókember szerepe. Mint a többi résznél, ez sem okozott csalódást. Szerintem nagyon szép a képi ábrázolás, és igazán igényes film.

2014.10.16 Pumpu

A Pókember 3 egy elképesztően látványos blockbuster, és a széria történetében először az akciókon túl végre egy belső vívódás is jut, amiből jobban megérthetjük Peter karakterét. Persze valaki sokallhatja az itt-ott talán már tényleg túlságosan érzel... Több