RED 2.

RED 2

2015.05.04 ocso

Nem vagyok született Bruce Willis rajongó, de imádtam a Red 2-ben ezt a sziporkázó, humoros, és csöppet sem unalmas karakterét. Jól összerakott film, maximálisan ajánlom!

2015.07.21 london2012

A red 1 is egy izgalmas film volt a kettő is hasonló színvonalú maradt izgalmas látványos és ugyanakkor humoros film. Mindenképpen érdemes megnézni mindenki számára.

2016.02.17 Rayman102

Szerintem ez nagyon jóra sikerült film. Sokkal jobb lett mint az első része. Nagyon bírtam John Malkovich alakítását. Izgalmas, vicces, jó akciójelenetek.

2015.06.19 kovi23

Nekem ez jobban tetszett mint az első rész, sokkal izgalmasabb volt. Több volt benne az akció és az izgalom, humoros is volt a maga módján, és a színészi játék is nagyon rendben volt. Mindenképpen ajánlom ha még valaki nem látta.

2018.03.25 NRD

A film nem rontotta le bennem az előző részben felépített szeretetet a film felé. A történetben kevesebb a meglepetés (kivéve a Kremlben). Akinek tetszett az elöző rész, annak csak ajánlani tudom, mert bem fog csalódni!

2015.11.02 sztankobazsi

Általában amiben Bruce Willis szerepel mindig jó film szokott lenni. Érdemes volt megnézni az első rész után, már csak azért is mert ez a film annyira gagyi, hogy abban rejlik a jósága. Helen Mirren és Anthony Hopkins remek alakítást nyújtanak, Bruce Willis meg csak Bruce Willis itt is.

2015.08.21 Moria99

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2015.03.27 fagitta

A humor, az akció és a thriller nagyszerű egyvelege. Kitűnő színészekkel, nagyon izgalmas forgatókönyvvel rendelkező film.

2017.05.02 Wolowitz

Nagyszerű akciófilmet kaptunk ismét akár az első részben. Kicsit sem esett a hangulata sőt minden ugyanúgy erősen meg van benne mint ahogy kell. Zseniális lett ismét csak.

2016.07.25 N.Béla

Ezt még éppen a nézhető kiszabadítós akciófilmek közé tartozik. Az első része nagyon tetszett de ez a második már nem hiteles. Elfogyott a készítők kreativitása, fantáziája nyilván. Kicsit a Die Hard részekre emlékeztet. Bár ott még a 3. rész is vitte a pálmát.

2016.07.19 Bog1

Nagyon tuti kis akciófilm. Az első része persze zseniális volt, de a folytatás se lett rossz. Izgalmas, végig fenntartja a feszültséget , a figyelmet és végig eredeti marad, ami nagyon fontos. Szeretem az ilyen típusú filmeket. Nem sablonos és a jó kis színészek teszik még eredetibbé.

2015.06.11 pindurcat

A film elsősorban a már matuzsálem Bruce Willis -ről szól, akit igazi színész ikonok támogatnak. Könnyen kiszámítható sztori, könnyed, nyáresti kikapcsolódás.

2016.12.09 Pappcsino

Minden korosztály számára kiválóan sórakoztató film, szuper kis akció-vígjáték, amelyet kár lenne kihagyni. Nagyon sok jó poén van benne, melyeken szívből jövően lehet nevetni. Klassz.

2015.06.29 macikutya

Nekem az első rész sokkal jobban tetszett. Az eleje elég jól indult, de utána elég sok volt a felesleges párbeszéd. Sokszor unatkoztam a film alatt. Catherine Zeta-Jones játéka halovány volt, és a többi színésszel sem voltam igazán megelégedve.