Balhé Bronxban

Balhé Bronxban

Hung Fan Kui

Keung a bácsikája menyegzőjére érkezett Hongkongból New Yorkba. És ha már ott van, a nászút idejére szíves örömest beáll helyettesíteni a bronxi kiskereskedésbe. Amikor a helyi vagányok randalíroznak a vásártéren, nem hagyja magát, és puszta kézzel elagyabugyálja a fenegyerekeket. A megszégyenített banda bosszút esküszik: tör-zúz, és senkit sem kímél. Most már az egész környék jövője a tét. Mivel a rendőrség csak szemlélődik, a helybélieknek maguknak kell a kezükbe venni sorsukat.

Ország: Hongkong
Premier (HU): 1997.05.29.

2019.08.26 Interfectorem Sabnock

Jó mozi.semmi extrát nem ad,de amiért leülünk a nagy csomag popcornnal,azt kötelezően hozza ! Humor,pörgés,és akció....semmi más nem kell,igaz nem is ad!

2016.06.21 Thibo84

Izgalmas akciófilm. Le a kalappal Jackie előtt, amiért törött lábbal forgatta le a film végi akció jeleneteket.

2017.12.09 Deku

Igen csak hangulatos és eredeti lett a film ami nagyszerű élményt okozott nekem. Hatalmas alkotás, én nagyon szerettem főleg a zenei része miatt mert remek hangulatot teremtett.

2016.09.17 Macskínó

Az egyik legjobb Jackie Chan film. GYerekkoromban rajongtam egy ideig a filmjeiért. Bruce Lee filmek túl komolyak voltak, ezekben volt egy kis humor néha nem is kevés talán ezért tetszett jobban. Az amerikaizálódás csak segített a filmjein.

Danny szerepére Andrew Johnstont választották, de elutasította a felkérést, hogy a tanulmányaira összpontosítson.Szerző: Thibo84

A film brit változata 42 másodperccel rövidebb, mint az amerikai.Szerző: Thibo84

A filmet számos díjra jelölték 1996-os Hongkingi Filmdíjon, de csak a Legjobb akcióért járót nyerte el.Szerző: Thibo84

A film rendezője és az akció rendezője, Stanley Tong szintén az egyik kaszkadőr volt.Szerző: Thibo84