Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Halálos fegyver 4

(Lethal Weapon 4)
Halálos fegyver 4

Tartalom

Riggs (Mel Gibson), Murtaugh (Danny Glover) és Cole (Rene Russo) nyomozók visszatérnek, de természetesen nem maradhat el örök segítőjük, a kotnyeles Leo Getz (Joe Pesci) sem. Ezúttal a kínai maffiával gyűlik meg a bajuk. A kínai gengszterfőnök (Jet Li) illegális ügyleteket lebonyolítását tervezi Amerikában, ehhez azonban hőseinknek is lesz néhány szava.
(Pajor Sándor)

2015. 05. 05. 17:53

Ez egy nagyon jó film. Igazi eredeti ötlet, hogy Jet Li a főgo-
nosz. Nagyon jó a forgatókönyvnek minden lépése. Mondjuk az azért - ha nem is nagy, de azért nem is kicsi - hülyeség
hogy Jet Li még életben van, és ugrál úgy, hogy Mel Gibson keresztül döfte valami vas rúddal, vagy mivel. Ja, és még az nagy hülyeség hogy Jet Li kinyírja az egyik ,,atyát" vagy hogy hivták őket. Ez azért már túl kegyetlenség. Ez egy ak- ció film, oké, és nem a Hupikék törpikék, de azért ez már azért akkor is túl nagy szemétség. Vagy; oké nyírja ki, de akkor annak az atyának az apja, vagy nem tudom kije, aki ott sír a holtteste felett legyen olyan ideges, hogy - tudván, hogy semmi esélye Jet Li ellen - ugorjon neki ( Jet Li-nek ). Így már lenne értelme annak hogy kinyírta azt az atyát. Így már lenne értelme ennek a nagy kegyetlenségnek.

2016. 06. 26. 22:02

Mind a négy részt imádom. Olyan akcióvígjátékot alkotott Donner, amit többször is meg lehet nézni, és még a sokadik alkalom után is megmosolyogtatja az embert.

2016. 09. 30. 14:36

A sorozatnak ez az része is tetszett. Mai vígjátékok között megállja a helyét, átlaghoz képest jobb. Jól alakítanak benne a főszereplő színészek. Pörgős, humoros film.

Danny Glover
Danny Glover
Mel Gibson

Riggs amikor leugrik az asztalról az úton, széttöri egy autó, de a következő képen, az asztal újra sértetlen.

30 ember hal meg a filmben.

8 szereplő szerepel mind a 4 részben.