Roméo & Juliette: De la haine à l'amour

Roméo et Juliette, de la haine à l'amour
Videók

2019.06.01 kevelin

rómeó is julia történetét csak szeretni lehet. nos én imádom :) már önmagában a mű is ami majdnem 500 éves ( hozzáteszem sok hasonló íródott a történelem során) szinte a világ összes nyelvén megjelent emellett remek musicaleket rendeztek belőle. a le... Több

2016.02.08 doroffee

Nagy rajongója voltam és vagyok a Romeo et Juliette-nek (a musicalváltozatnak). Először kazettán szerettem bele, de végül a színházi felvétel sem okozott csalódást. Remek alakítások viszonylag fiatal színészektől, csodás hangok, mellette pedig csodál... Több

2015.02.21 oneminute

Örök érvényű mű a szerelemről. A musikelt 2x néztem meg, de a dvd-t rommá pörgettem, kívülről tudom az egészet. Nagyon látványos, nagyon szép, megható történet. Imádom!

2015.06.30 padfoot8925

Fantasztikus musical az egyik kedvence Rómeó és Júlia alkotásom. Nagyon szép és látványos történet. Szuperek a számok benne, és a történet is csodásan van megalkotva. Imádtam.

2015.04.25 adibandii

Imádok minden Rómeó és Júlia filmet.Egy nagyon tanulságos,romantiks és megható film.A színészeket ezelőtt még nem láttam filmekben,de ez emlékezetes alakitásuk volt.

2018.03.01 Jeanny

Ez a csodálatos musical szerettette meg velem a színművészetet. Azóta is, ha bármikor elbizonytalanodnék, csak belehallgatok a dalokba, vagy megnézek részleteket a darabból és már tudom, hogy ez az, amire valójában szükségem van. A magyar feldolgozás is frenetikus, soha nem tudnám megunni.

2015.02.04 Drein

Nagyon jó musical. A számok nagyon jók benne. A történet is szépen van megvalósítva és a színészek nagyon tehetségesek. Imádom!

2015.02.24 barbi

mar nagyon sokszor lattam joooo nagon