Scott Pilgrim rákapcsol

Scott Pilgrim rákapcsol

Scott Pilgrim Takes Off

A nagysikerű kultfilm, a Scott Pilgrim a világ ellen folytatása anime sorozat formájában az eredeti sztárok, köztük Michael Cera, Mary Elizabeth Winstead, Chris Evans és Anna Kendrick közreműködésével kizárólag a Netflixen.

(hp)

Rendező: Abel Gongora
Forgatókönyvíró: Bryan Lee O'Malley
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Egyesült Királyság
Premier: 2023.11.17. | Netflix (2023.11.18.)

1. évad (2023) - 1 epizód

2023.11.17 penci

Helyenként különbözik a filmtől, de mindezt ugyanazzal a humorral és stílussal, amit már akkor is imádtam. Remek sorozat, kicsit más, mint amit mostanában kapunk és ez rendkívül frissítő.

2023.11.16 qwertz

Remek, hogy a film színészei visszatértek szinkronizálni, az animáció nagyon tetszett és nagyon pörgős, hűen tükrözi az eredeti képregény stílusát.

Ez Edgar Wright és Anna Kendrick első közös munkája azóta, hogy a Scott Pilgrim a világ ellen (2010) forgatása után összejöttek.Szerző: Hupka Adrián

Edgar Wright elárulta, hogy 2010 óta létezik egy e-mail csoport, amelynek a filmváltozat teljes szereplőgárdája tagja. A film készítését olyan nagyszerű élménynek tartotta mindenki, aki részt vett benne, hogy az e-mail csoport soha nem oszlott fel, csak azért, hogy mindenki kapcsolatban maradhasson. Amikor eljött az ideje, hogy castingot szervezzenek a sorozathoz, Edgar Wright ahelyett, hogy mindenki ügynökéhez fordult volna, ugyanebben az e-mail csoportban kérdezte meg, hogy van-e valaki, aki újra vállalná-e a szerepét. A szereplők mindegyike megragadta a lehetőséget, hogy újra eljátszhassa a karakterét, és mindössze három órán belül mindannyian válaszoltak.Szerző: Hupka Adrián

(2023. 12. 07.)
Scott Pilgrim új animesorozata ügyesen állítja feje tetejére a már ismert sztorit
A Scott Pilgrim a világ ellen mára kultfilmmé vált, de mivel az alapjául szolgáló képregény sztoriját erősen zanzásította, ezért nem tűnt ördögtől való ötletnek, hogy egy anime is készüljt az eredeti mű nyomán. Ez az új sorozat, a Netflix-féle Scott Pilgrim rákapcsol azonban egészen más lett, mint amire a rajongók számíthattak.... Több