Sherlock

Sherlock

2016.02.14 Svastitsd

Kedvenc sorozatom, Sherlock személye nagyon jól meg van csinálva, fordulatos. Kiemelkedik a sorozatok közül, ennél jobban nem lehetett volna megcsinálni.

2016.01.03 vinetty93

Nem nagyon akartam belenézni a sorozatba mert valahogy elsőre nem volt szimpatikus Cumberbatch. Aztán valahogy mégis rávettem magam és alig tudtam betelni vele. Szerintem meg igazán jól eltalálták Sherlock karakterét és magát a történetet is elég szépen csavarosra tervezték. Nekem nagyon bejött.

2017.06.21 kadvan95

Ez a sorozat valami lenyűgöző! A szereplőket ennél jobban el sem találhatták volna. Aki szereti a krimit, azoknak mind ajánlom! Az őrület és a zsenialitás hullámzik rajta végig. Végre valami, ami nem túl kiszámítható, izgalmas, rejtélyes és még tanulni is lehet belőle!

2017.07.10 Kadinta

Benedict Cumberbatch úgy hozza a flegma, szociopata géniuszt, (ha valakinek nem világos: Sherlockot, hogy tátva marad az ember szája. A történet zsenialitását pedig szerintem említeni sem kell.

2015.02.20 MutantNinjaPony

YEAH! Itt egy mini sorozat, mit még a macskámmal is megnézetek!! Mindenkinek látnia kell! Remek színész választások, intelligens, pörgős és vicces is tud lenni! Az operatőri munka csillagos ötös!!!

2016.01.14 JackieJacky

Vajon van olyan ember, aki nem szereti ezt a sorozatot? Mestermű! Bárcsak hamarabb jönnének a részek és ne kellene egy egész évet várni rájuk, de ettől eltekintve az egyik legjobb sorozat!

2018.03.31 Vrpp

Cumberbatch remekül alakítja Holmest. Nagyon illik rá ez a karakter, egyszerűen imádni való. Minden rész kiváló, izgalmas, humoros.

Helyszínelők
2009
Gyilkos elmék
2005

2015.01.26 marica

Meglepő, a modern Angliában játszódó feldolgozása az eredeti SherlockHolmes történeteknek. Legnagyobb erőssége a színészek nagyszerű játéka, de az első 2 évad rendezése és forgatókönyve is elsőrangú. Sajnos a harmadik évad utoló részében már voltak o... Több

2015.03.29 Trob

Benedict... Hatalmas elme, avagy hatalmas színész. Kódjátszmát néztem nemrég, vége fele tiszta Sherlock-os volt. Na de, ha eddig nem kedvelted a színészt, kezd el ezt nézni és imádni fogod! Nagyon komoly alakítások vannak bent, és persze Sherlock-ként. Nekem ő a kedvenc Sherlockom.

2015.02.13 NagyThor

Benedict és Freeman játéka elképesztő így harmadik évadban is.. Várom a folytatást! Végre kaptunk egy remek Sherlock-ot!

2015.01.26 pinter.bence91

Azon kívül, hogy Holmes kicsit már túlságosan arrogáns, szerintem kiemelkedik a sorozatok közül. A régi sztorikat ilyen jól újragondolni biztos nem volt egyszerű feladat és remek humorral is operál a sorozat. Várom már az új évadot!

2016.07.03 jazzy

A legjobb Sherlock-adaptáció, amit valaha láttam. Cumberbatch és Freeman zseniális alakítást hoznak, a sztori pedig első osztályú. Bírom én Robert Downey Jr.-t, de emellett még ő is elbújhat. Nagy kár, hogy egy évad csak három részből áll, egész évbe... Több

2015.03.31 [email protected]

Úgy ajánlották a sorozatot, és örülök neki, hogy elkezdtem nézni. Izgalmas, érdekes egész estés filmek, Várom a 4. évadot! :)

2015.05.26 strelaur

A legjobb Sherlock adaptáció! Szó szerint leszögezett a képernyő elé!( Fel sem álltam, míg mindhárom évad meg nem volt) :)