Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2015.02.09 attyla999

Az IMDB értékelés szerint 7,6-ot kapott a film, amivel teljesen egyet értek. Kicsit sok volt benne a miszitkus dolog, de ez hozta meg a film népszerűségét. Aki még nem látta mindenképp nézze meg a közel 2 órás filmet.

2015.02.09 dombia94

Nagyon vicces és érdekes film szerintem! Imádom Robert Downey Jr. alakítását benne, nagyon szórakoztató!

2015.05.29 Tomo-chan

Sir Arthur Conan Doyle regénye alapjában véve sikert jelent nálam, ezért nagyon kritikus vagyok az adaptációkból. De ez egy olyan lett, ami igazán elnyerte a tetszésem. Bár először kételkedtem, hogy Vasember hogy fog alakítani egy egyszeri embert, bá... Több

2016.01.05 srktmt

Ismét egy érdekes, kissé alternatív Sherlock Holmes értelmezés. A film maga jó, így érdemes megnézni, de néhol azért küzd néhány problémával. Holmes karaktere nagyon jól van kidolgozva, viszont Watson karaktere szerintem nem elég rétegelt, illetve a ... Több

2015.04.01 santa3991

Kifejezetten Robert Downey Jr. személyére írt szöveg, nagyon jól alakítja a szerepét. Kiváló film!

2016.02.18 [email protected]

Számomra tipikus Guy Ritchie film, már az első pillanatoktól meg lehet találni a jegyeit a filmvásznon. Izgalmas, fordulatos, sokszor humoros, és a hangulata is magával ragadó.

2015.01.25 bucibigyo

Nekem ez a film nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, túl vontatott, mondhatni kissé unalmas volt.