A mesterdetektív

Sleuth

2017.10.30 Berto49

Színdarab alapján készült filmadaptáció Olivier és Caine főszereplésével. Az úgynevezett "átverős" filmek legjavához tartozik. Az utolsó percig nem lehet tudni, hogy ki kit ver át. A lényeg az, hogy a film megérdemeli a zseniális értékelést. A magyar szinkron is kitűnő, Sinkó László és Viczián Ottó remekelt.

2016.09.01 sipiarpi

Mindig szerettem a színdarabok megfilmesítését, mivel kicsit hozzá tud adni a színpadihoz képest, viszont megmarad a dráma, a feszültség. Nincs látványorgia, csak a karakterek, a szituációk, az érzelmek, és a csavarok. Ez is egy ilyen film a jobbak közül, amire biztosíték a szereposztás is.

2015.12.30 batukán

Nálam ez azok közé a filmek közé tartozik, melynek jobban tetszik remake változata. Tagadhatatlan, hogy a színészek jók, de a tempó lassú és a zene sem a legjobb.

2015.11.03 Cptn_Cold

Nagyon jó film, messze az egyik kedvencem. Tökéletesen végig vezet minket a sztorin, amit a készítők kitaláltak és nem éreztem, hogy bárhol is lejtmenetbe kerülne a film. Ajánlom mindenkinek!

2015.05.04 xenon

Ajánlom azoknak, akik látták-e filmet, hogy nézzék meg a másik Mesterdetektívet is Jude Law-val (2007-es film). Nagyon jó. Zseniális filmek.